Instax Wide Link Akıllı Telefon Yazıcısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Instax Wide Link Taşınabilir Yazıcı

Instax Wide Link, minimal boyutu sayesinde evde, ofiste ve seyahat ederken çektiğiniz dijital fotoğrafların çıktısını alabileceğiniz kompakt bir mobil yazıcıdır. Dijital olarak sakladığınız fotoğrafları bastırıp hediye etmenizi ve muhafaza etmenizi sağlayan yazıcı ile tüm anılarınızı nostaljik bir albüm haline getirebilirsiniz.

Herkesin Sığdığı Mükemmel Fotoğraflar

Instax Wide yazıcı, en-boy oranı ile daha geniş baskılar elde etmenize olanak tanır. Bu sayede fotoğrafa daha geniş bir manzara ve daha çok arkadaş sığdırabilirsiniz.

Saniyeler Süren Hızlı Baskı

Her bir filmi sadece 12 saniyede basarak kategorisinin en hızlısı olan Wide Link, parlak ve dayanıklı 62 x 99 mm dikdörtgen şeklinde film basabilir. Android ve iOS telefonlarla uyumlu mobil yazıcı ile akıllı telefonlar ve dijital fotoğraf makinelerinden Bluetooth bağlantı ile çıktı alabilirsiniz.

Fotoğraflara Ses Ekleme Modu

Ses kaydetme modu olan yazıcıyı kullanarak fotoğraflarınıza QR kod şeklinde ses kaydı veya bir müzik parçasını ekleyebilir, sevdiklerinize mesajlar bırakabilirsiniz. Bunun için sadece modu açıp yönergeleri takip etmeniz yeterlidir. Fotoğraflardaki kodu ise herhangi bir kod okuyucu ile tekrar dinleyebilirsiniz.

Çoklu Baskı Seçeneği

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan akıllı yazıcı ile zahmetsiz bir şekilde son yazdırdığınız fotoğraf için cihazı ters çevirip düğmeye basmanız yeterlidir. Bu sayede çıktısını aldığınız son fotoğrafı dilediğiniz kadar yazdırabilirsiniz.

Videolardan Sahne Baskısı

Video görüntülerinizden ya da filmlerden beğendiğiniz sahneleri yazdırabilir, üzerlerinde renk ayarları yapabilir ve çıkartmalarla eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü ile Kesintisiz Baskı

Wide Link yazıcının dayanıklı ve kolay tükenmeyen pili sayesinde yolculuklar ve geziler için şarjı düşünmek zorunda kalmazsınız. Dolu bir batarya ile 100 adede kadar geniş fotoğraf çıktısı alabilir, şarjınız tükendiğinde ise 80-120 dakika içerisinde tamamen doldurabilirsiniz.

Kolaj Baskı ve Düzenleme

Uygulama ile sahip olacağınız özelliklerden biri olan kolaj baskı, aralarından seçim yapamadığınız fotoğraflarınızı birleştirmeye ve üzerinde çeşitli değişiklikler yapmaya izin verir. Ayrıca tüm fotoğraflarınıza çizim ve metinler ekleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Instax Yazıcı Modeli: Instax Wide Link
  • Bağlantı Türü: Bluetooth
  • Görüntü: 62 x 99 mm
  • Pil Tipi: Şarj Edilebilir Dahili Lityum İyon Pil
  • Ağırlık: 340 gr
  • Boyutlar: 139mm × 127.5mm × 33.7mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.