GP ReCyko 1300 mAh AA Şarjlı 4’lü Kalem Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

GP Recyko Serisinin Uzun Ömürlü Pil Tasarımı

Her evin önemli bir parçası olan piller, uzaktan kumandalar, el fenerleri ve hatta bazı çocuk oyuncakları gibi birçok elektronik cihaz için gereklidir. GP 1300 mAh şarj edilebilir pilleri de bu cihazları en yüksek kapasitede çalıştırmak için mükemmeldir.

Üç Kat Daha Fazla Enerji

Standart şarj edilemeyen pillere göre üç kat daha fazla enerji barındırır. Bu sayede cihazlarınızın pillerini sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız ve aynı zamanda bütçe tasarrufu yapmanıza olanak tanır.

Dayanıklı Tasarımı ile Uzun Hizmet Ömrü

500 defadan fazla şarj edilebilmesi ile öne çıkan piller uzun süreli kullanım için mükemmeldir. Zamanla şarj kapasitesini çok düşük oranda kaybeder, ancak şarj olup ihtiyacınızı karşılamaya devam eder.

Kullanıma Hazır Paket Avantajı

Piller size ulaştığında tamamen dolu olarak gelir ve gerekli cihazlara takarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü piller tam şarj olduğunda kullanmaya başlamasanız bile üzerinden geçen zaman fark etmeksizin içerisindeki enerjiyi korur.

1300 mAh ile Günlerce Aynı Pili Kullanın

Her bir pil 1300 mAh kapasiteye sahip olduğu için kullanılan cihazları saatler, günler ve hatta haftalarca çalıştırabilir. Şarj azalmaya başladığında ise performans kaybı olmadan cihazınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Tüm Şarj cihazlarıyla Dolabilen Pratik Pil

GP şarjlı pilleri, GP akım korumalı şarj cihazlarıyla mükemmel uyumludur, ancak bu şarj olabilen pilleri mevcut cihazlarınızla da kullanabilir ve faydalanabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sağlayan Şarj Teknolojisi

GP şarj edilebilir pilleri, şarj işlemi tamamlandığında daha fazla enerji tüketimini engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Şarj dolduğu zaman enerji almayı keser ve tasarruflu kullanım avantajı sunar.

Minimum Karbon Ayak İzi ile Sürdürülebilir Kaynak

GP ReCyko 1300 mAh pilindeki malzemenin çoğu tamamen geri dönüştürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, ambalaj da yalnızca kâğıttan yapıldığı için şarj edilebilir pillerin tüm ambalajı yeniden kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarjlı Piller
  • Pil Türü: AA NİMH
  • Voltaj (V): 1,2 V
  • Güç: 1300 mAh
  • Çalışma Sıcaklığı:  -20°C ile +50°C
  • Şarj Döngüsü Sayısı: 500 ×

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.