GoPro Kafa Bandı ve Pratik Kilit

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER


Profesyonel Çekimler İçin Profesyonel Aksesuarlar

GoPro kafa bandı, kafa lambası perspektifinde profesyonel görüntüler elde etmeniz için tasarlanır. Ürün güvenli yapısı sayesinde cihazınızı güvenli bir şekilde taşıyabilir ve size de sadece en hareketli doğa sporlarını yaparken hafızanıza yer eden görüntüleri kameraya kaydedip paylaşmak kalır.

Kaymaz Yapısıyla Güvenli Taşıma

Model direkt olarak başınıza göre ayarlanabilir. Dilediğiniz takdirde kaskın üzerine de ayarlanabilen ürün, kilit fonksiyonunun yanı sıra kaymaz yapısıyla sarsıntısız görüntülere imza atmanıza yardımcı olur.

En İyi Eller Serbest Performansı ve Eşsiz Görüş Alanı

GoPro kafa bandı kayıt aldığınız sırada ellerinizi özgür şekilde kullanabilmenizi mümkün kılar. Ürün ilk kişi gözünden izlenimi veren sıra dışı bakış açısı aracılığıyla deneyimlerinizi sizin gözünüzden paylaşmanıza aracılık eder.

Sade ve Hafif Tasarımı Ergonomik Kafa Bandı

Ürün sade bir tasarımıyla dikkat çeker. Optimum seviyede küçük ve düşük profilli bir bağlantı parçasına sahip olan kafa bandı hafi yapısıyla başınızda ağırlık yapmaz, konforlu ve ergonomik bir kullanıcı deneyimi sunar.

Çok Yönlü ve Dayanıklı

Kafa bandı ile birlikte sunulan Pratik Kilit (QuickClip) ile kameranızı dilerseniz bir şapkanın arka kısmına dilerseniz de 3 ilâ 10 mm aralığında kalınlığa sahip olan bir alana sabitleyebilirsiniz. Kameranızı istediğiniz yerde sabitleyebilmenizi sağlayan model sayesinde sarsıntısız ve net görüntüler elde edebilirsiniz. Kafa bandı ve pratik kilit aksesuarları tüm hava koşullarına dayanıklı yapıdadır.

Tüm GoPro Modelleriyle Uyumlu Tasarım

Pratik Kilit ve GoPro Kafa Bandı seti, tüm GoPro kamera modelleriyle uyumlu şekilde kullanılabilir. Kameranızı güvenli şekilde kullanabilmenizi sağlayan kafa bandı, yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de uygundur.

Gereksinimlerinizin Tamamı Tek Bir Pakette

Modelin kutu içeriğinde bir adet kafa bandı, bir adet pratik kilit ve kelebek vida bulunur. Tamamına birbirine uyumlu olarak üretilen parçalar sayesinde GoPro cihazını başınıza sabitlemeniz için gerekli tüm parçalar tek bir pakette karşılanır.

Orijinal Marka Pratik Kullanıcı Deneyimi

Orijinal GoPro aksesuarı olan set, kolaylıkla takılabilir ve çıkarılabilir bir yapıya sahiptir. Model kafaya oturtulduktan sonra ayarlanması oldukça pratiktir. Kafa bandı, kafaya zarar vermeyen dayanıklı bir materyalden üretilir. Gopro kafa bandı fiyat yaklaşımı gelişmiş kullanıcı deneyimini destekleyen bir aralıktadır.

Teknik Özellikler

  • Marka: GoPro
  • Boyutlar: 9,9 x 15,5 x 18,5 (Y x G x U) cm
  • Renk: Siyah
  • Ağırlık: 200 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.