Sony A7R III Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sony A7R III Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi ile Hayal Gücünün Sınırlarını Zorlayın

Sony A7R III Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi yüksek çözünürlük, hassasiyet, dinamik aralık, video ve hız sunan özellikleriyle çok yüksek performans sunar. Tek adımda bağlantı sağlayan multimedya desteği sayesinde dijital dünyayla iletişiminize köprü kurar. Kolay ve sezgisel kontrolleri sayesinde kompakt ve pratiktir. Tam çerçeve 42,4 MP Exmor R BSI CMOS sensör ve güncellenmiş BIONZ X görüntü işlemciye sahip Sony A7R III, gürültüyü en aza indirirken aynı zamanda yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolarla hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanıza imkan tanır.


Her Anı Kesintisizce Yakalayan Hassasiyet

Sony A7R III Full Frame Mirrorless Camera, geliştirilmiş AF sistemiyle 10 fps'ye kadar sürekli çekim yapabilir. Sessiz ve titreşimsiz çekim yapma özelliklerine sahip elektronik deklanşör, en ufak bir gürültünün bile ideal kareyi kaçırmasına izin vermez. Lensin optimize edilebilen odak bilgileri sayesinde arka plan parlaklığı değişse bile AE kontrolü ve görüntü parlaklığı sabit kalır.


Görünenin Ötesine Geçen Yüksek Performans

Tam çerçeve 42,4 MP Exmor R BSI CMOS sensör ve güncellenmiş BIONZ X görüntü işlemciye sahip Sony A7R III özellikleri sayesinde, gürültüyü en aza indirirken portre ve manzara fotoğrafçılığında olağanüstü görüntü kalitesine sahip performans elde etmenizi sağlar. Yüksek çözünürlük ve düşük gürültünün mükemmel karışımıyla tüm maceraları gözün gördüğü kadar canlı ve hayal gücünün izin verdiği kadar büyüleyici şekilde yansıtabilirsiniz.


Yüksek Çözünürlüklü 4K ile Gerçeğe Yakın Görüntüler

Sony-Alpha A7R III Full Frame Mirrorless 4K Video Camera, yüksek hızda örnekleme teknolojisiyle yüksek çözünürlüğe sahip videolar kaydedebilir. Geniş dinamik aralık ve renk gamına sahip HDR görüntüler, son derece hassas ve gerçekçi deneyimler elde etmenizi sağlar.


Nesnelere Mükemmel Şekilde Odaklanma

Sony A7R III Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi’nin yüksek çözünürlüklü Quad-VGA OLED Tru-Finder teknolojisi, parlak ve ayrıntılı görüntüleme için 3,69 m nokta çözünürlüğe sahiptir. Yüksek kalite ve odak büyütme özellikleri, her durumda ve nesnede mükemmel şekilde odak elde etmeniz içindir.


Tek Dokunuşla Akıllı Cihaz Bağlantısı

Wi-Fi ve NFC bağlantısı sayesinde Sony A7R III Full Frame ile çektiğiniz görüntüleri ve videoları, çevrim içi olarak anında akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz. Kolay ve pratik paylaşım için PlayMemories Mobile uygulamasını Wi-Fi aracılığıyla NFC özellikli bir Android cihaza yüklemeniz yeterlidir.


Kompakt ve Hafif Tasarım

Magnezyum alaşımlı gövdeye sahip Sony A7R oldukça hafif, sağlam ve dayanıklıdır. Kompakt tasarıma sahip kameranın lens yuvası, ağır lensleri daha iyi desteklemek ve ergonomik bir tutuş deneyimi sağlamak için optimize edilmiştir.


Hızlı ve Güvenilir İş Akış Desteği

Stüdyo çalışmalarını hızlandırmak ve güvenilir bir şekilde işlenmesini sağlamak için mikro USB bağlantı noktasına ilave olarak USB 3.1 Gen 1 Type-C bağlantı noktası sunar. Bu sayede, RAW veri dosyalarını hızlı bir şekilde inceleyerek stüdyo çekimlerine kesintisiz şekilde devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Sony
 • Model: A7R III
 • Kamera Biçimi: Tam Çerçeve
 • Piksel: 42 MP
 • Maksimum Çözünürlük: 7952 x 5304
 • En Boy Oranı 3:2, 16:9
 • Monitör Tipi: Eğilebilir Dokunmatik Ekran LCD
 • Vizör Tipi: Elektronik
 • Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksenli
 • Bit Derinliği: 14-Bit
 • Sensör Boyutu 35,9 x 24 mm
 • Sensör Tipi: CMOS
 • Odak Türü: Manuel ve Otomatik Odaklama
 • Görüntü Dosyası Biçimi: JPEG, Ham
 • Bağlantı: Bluetooth, Wi-Fi
 • Ağırlık: 657 gr
 • Boyutlar: 126.9 X 95.6 X 73.7 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.