Nike Extreme Fitness Glove N.000.0004.482 - L Erkek Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra Esneklik, Ekstra Tutuş

Düşük yoğunluğa sahip köpük ve hafif malzemelerden üretilen Nike Extreme Fitness Glove erkek fitness eldiveni, esnek yapısıyla ekstra tutuş sağlar.

Yoğun Antrenmanlarda Ferahlık Hissi

Nike Extreme Fitness Glove erkek fitness eldiveninin arka yüzeyinde bulunan fileler, hava akışını sağlayarak cildinizin nefes almasını sağlar. En yoğun antrenmanlarda dahi ferahlığı hissedebilir, spor keyfine kesintisiz devam edebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Yapı

Ürünün ön kısmında bulunan cırt cırtlı kapatma özelliği, farklı el tiplerine ve boyutlarına göre ayarlanabilir yapıdadır. Böylece en ideal yapıda kullanım sağlayarak güvenle spor yapmayı sağlar.

Kuru ve Rahat Spor Deneyimi

Nike Extreme Fitness Glove erkek fitness eldiveni, antrenman esnasında kuru ve rahat hareket etmeniz için tasarlanmıştır. Avuç içinde bulunan ve hava geçirgenliği yüksek olan delikleri ve örgü yapısıyla ellerinizi terletmez.

Kolay Giyip Çıkarmaya Uygun

Kolay giyip çıkarmak için entegre parmak çekme yerlerine sahip olan bu eldiven, antrenmana hızlı bir şekilde hazırlanmayı sağlar.

Düşük Yoğunluklu Köpük ile Tam Koruma

Yoğun fitness aktiviteleri için özel olarak tasarlanan Nike Extreme Fitness Glove erkek fitness eldiveni, içeriğinde düşük yoğunluklu köpük bulundurur. Bu köpük, esnekliğinden ödün vermeden avuçlarınızı korur.

Daha İyi Kavrama

Nike Extreme Fitness Glove erkek fitness eldiven tasarımında kullanılan doku kabartmalı bölgeler, spor aletlerini daha iyi kavramayı sağlarken olası kazaları minimuma indirir.

Geniş Beden Aralığı

Geniş beden aralığına sahip Nike Extreme Fitness Glove erkek fitness eldiven, farklı yaş ve el boyutlarıyla yetişkin ve gençler için geniş bir yelpaze sunar.

Teknik Özellikler

  • Hava Akışı Sağlayan Fileler
  • Cırt Cırtlı Ayarlanabilir Kapatma Özelliği
  • Entegre Parmak Çekme Bölümü
  • Düşük Yoğunluklu Köpük
  • Doku Kabartmalı Bölge
  • Beden: L

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİKE EXTREME FİTNESS GLOVE N.000.0004.482 - L ERKEK FİTNESS ELDİVENİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Materyal
LATEKS
Ağırlık
50 GR
Garanti Süresi
2 YIL
Orjınal Renk
MAVI
Renk
MAVI
Ana Renk
MAVI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
NIKE
Henüz yorum yok