Klean Kanteen TKWide With Loop Shale Termos 1,9 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Favori İçeceklerinizi Dilediğiniz Yerde Tüketin

Klean Kanteen TKWide With Loop Shale termos 1,9 L kapasitesiyle sevdiğiniz içecekleri dilediğiniz yerde, keyifli bir şekilde tüketme fırsatı sunar.

Sıcak ve Soğuk Muhafaza

Klean Kanteen TKWide termosun vakum yalıtım teknolojisi sayesinde sıcak ve soğuk içeceklerinizi uzun süre ideal değerlerde muhafaza edebilirsiniz. Sıcak içecekler için optimum muhafaza süresi 47, soğuk içecekler için buz takviyesiyle 145 saattir.

Yüksek Kaliteli Üretim Malzemeleri

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen termos, kullanıcı deneyimini zenginleştirir ve uzun süre güvenle kullanılabilir.

Şık ve Dayanıklı

Şık tasarım çizgilerini ve yüksek performansı bir araya getiren Klean Kanteen TKWide termos, dayanıklı bir ürün tercihi olarak öne çıkar.

Dış Alan Kullanımı için İdeal Özellikler

Geniş ağız boyutu, kolay taşınabilir özelliği ve yüksek muhafaza performansı, Klean Kanteen termosu dış alan kullanımları ve seyahatler için ideal bir termos haline getirir.

Sağlıklı ve Güvenli Bir Deneyim

BPA içermeyen termos, insan ve çevre sağlığına zarar veren maddeler kullanılmadan üretilmiştir. Bu sayede sağlıklı ve güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Geniş Kapasitesi Sayesinde Sevdikleriniz ile Paylaşın

1,9 L kapasitesi sayesinde içeceklerinizi kalabalık arkadaş grubunuzla, ailenizle ve sevdiklerinizle doyasıya paylaşabilirsiniz.

Kolayca Taşıyın

Kapak bölümünde yer alan halka sayesinde termosunuzu sırt çantanıza veya farklı alanlara kolayca sabitleyebilir ve asabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Boyutlar: Yükseklik 27,57 cm / Genişlik 11,81 cm
  • Ağırlık: 836,3 g
  • Ağız Genişliği: 6,6 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.