Klean Kanteen TKWide With Loop Shale Termos 1,9 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Favori İçeceklerinizi Dilediğiniz Yerde Tüketin

Klean Kanteen TKWide With Loop Shale termos 1,9 L kapasitesiyle sevdiğiniz içecekleri dilediğiniz yerde, keyifli bir şekilde tüketme fırsatı sunar.

Sıcak ve Soğuk Muhafaza

Klean Kanteen TKWide termosun vakum yalıtım teknolojisi sayesinde sıcak ve soğuk içeceklerinizi uzun süre ideal değerlerde muhafaza edebilirsiniz. Sıcak içecekler için optimum muhafaza süresi 47, soğuk içecekler için buz takviyesiyle 145 saattir.

Yüksek Kaliteli Üretim Malzemeleri

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen termos, kullanıcı deneyimini zenginleştirir ve uzun süre güvenle kullanılabilir.

Şık ve Dayanıklı

Şık tasarım çizgilerini ve yüksek performansı bir araya getiren Klean Kanteen TKWide termos, dayanıklı bir ürün tercihi olarak öne çıkar.

Dış Alan Kullanımı için İdeal Özellikler

Geniş ağız boyutu, kolay taşınabilir özelliği ve yüksek muhafaza performansı, Klean Kanteen termosu dış alan kullanımları ve seyahatler için ideal bir termos haline getirir.

Sağlıklı ve Güvenli Bir Deneyim

BPA içermeyen termos, insan ve çevre sağlığına zarar veren maddeler kullanılmadan üretilmiştir. Bu sayede sağlıklı ve güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Geniş Kapasitesi Sayesinde Sevdikleriniz ile Paylaşın

1,9 L kapasitesi sayesinde içeceklerinizi kalabalık arkadaş grubunuzla, ailenizle ve sevdiklerinizle doyasıya paylaşabilirsiniz.

Kolayca Taşıyın

Kapak bölümünde yer alan halka sayesinde termosunuzu sırt çantanıza veya farklı alanlara kolayca sabitleyebilir ve asabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Boyutlar: Yükseklik 27,57 cm / Genişlik 11,81 cm
  • Ağırlık: 836,3 g
  • Ağız Genişliği: 6,6 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KLEAN KANTEEN TKWİDE WİTH LOOP SHALE TERMOS 1,9 L
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KLEAN KANTEEN
Henüz yorum yok