Klean Kanteen TKWide Twist Cap Yalıtımlı Termos 0,36 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Klean Kanteen Termos ile İçecekleriniz Her An Yanınızda

Özel yalıtımlı termos tasarımı ve kapasitesi ile soğuk içeceklerinizi her an yanınızda taşımanıza ve kolay erişim sağlamanıza yardımcı olur. Vakum yalıtımlı TKWide su şişeleri oda sıcaklığının üzerinde sıvılara özel tasarlandığı için outdoor aktivitelerinden eve ve ofise kadar içeceklerinizi sıcak ya da buz gibi soğuk tutar.

Çok Yönlü Kullanım için Hepsi Bir Arada Tasarım

Vakum yalıtımlı 355 ml TKWide termos, hepsi bir arada tasarımıyla en iyi su şişesi, buzlu kahve kupası, spor şişesi ve yalıtımlı bardağı oluşturmak için çok yönlülük ve taşınabilirlik düşünülerek tasarlanmıştır.

TK Closure İç Dişli Kapak Teknolojisi

TKWide termosla birlikte gelen TK Closure ise dişli tasarımı ile tam oturur ve kolay temizlik için pürüzsüz, yuvarlak bir ağız yapısı vardır. Klean Kanteen termosları çeşitli kapak modellerine sahiptir ve dilediğiniz zaman termosunuz için farklı bir kapak satın alabilirsiniz.

Dahili Çelik Pipet ile Pratik Kullanım

Geniş ağız tasarımına ek olarak dilediğiniz zaman tek hareketle aktif edebileceğiniz çelik pipet, termosun içerisinde hazır bulunur. Kolay çıkarılabilir olması sayesinde kullanıp kullanmayacağınıza kendiniz karar verirsiniz. Çelik olması sebebiyle ise sıcak içecekler için uygun değildir, ancak uzun ömürlü ve gıdalara uygundur.

Kolay Taşıma Sağlayan Döner Halka

TKWide termos kapakları döner halkalara sahiptir. Bu halkalar çantalarınıza, kemerlerinize ve aracınıza kanca yardımı ile tutturabilmenizi sağlar ve uzun yürüyüşler esnasında kolay erişim ve eller serbest kullanım imkanı sunar.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Parça Kolaylığı

Özel Twist Cap tasarımına sahip termos kapağı, kolay temizlik için birbirinden ayrılır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Pipet dahil kapak tasarımında bulunan tüm parçaları zahmetsizce ayırabilir ve dilerseniz elde ya da bulaşık makinesinde yıkayarak hijyen sağlayabilirsiniz.

Climate Lock Sistemi ile Isı Yalıtımı

Climate Lock sistemine sahip çift duvarlı ve ısı yalıtımlı çelik termos, ev yapımı kokteyl ve smoothie'leri 46 saate kadar soğuk tutmanıza yardımcı olur.

Aşınmaya Dayanıklı Klean Coat Kaplama

Gıda sınıfı 18/8 paslanmaz çelik konstrüksiyon ve aşınmaya dayanıklı Klean Coat kaplama ile uzun ömürlü kullanım düşünülerek tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 355ml
  • Malzeme: Paslanmaz çelik
  • Ağırlık: 352 g
  • Boyutları: 7.6x7x18 cm
  • Ağız Çapı: 7 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.