Çınar Extreme Floresan Yeşil Moto Gp İç Dış Jant Şeridi Takım Sticker

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AYHAN ÇINAR-148323

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Neden Jant Şeridi Kullanmalıyım ve Jant Şeridini Nasıl Uygularım

Jant şeridinizi yapıştırırken ise dikkat etmeniz gereken jantınızı tozdan, kirden veya önceden kullandığınız jant şeridinin yapıştırıcı artıklarından arındırmanız ve şeridi uygulamadan önce jantınızı saç kurutma makinesiyle biraz ısıtmanız. Bu kalan yapıştırıcı artıklarından kurtulmanıza da ayrıca kolaylık sağlar. Bu şekilde hafif ılık bir janta uygulayacağınız şeridin daha sağlam yapışmasını ve uzun süre orada kalmasını sağlarsınız.

Suya ve Renk Solmasına Karşı Max. Dayanıklılık Premium Kalite

İç ve Dış Moto GP Stilinde Tasarım . 8 adet iç jant şeridi - 16 adet dış jant şeridi . 1 motosiklet için yeterlidir. Ön ve arka jant için sağ ve sol tarafına yetecek sayıda set olarak gönderilmektedir. Floresan jant şeritlerimiz gün ışığı altında yüksek görüş imkanı sağlar. Özellikle alacakaranlık ve kötü hava şartlarında etkili şekilde görülür. Yüksek kalitede boyaya zarar vermeyen güçlü materyal. Solma yapmayan yüksek kalitede malzeme. Kanserojen olmayan ithal materyal. Sıcağa, suya, toza, benzine ve güneş ışığına dayanıklıdır. Solma, atma, kalkma yapmaz. Uzun ömürlüdür, kendinden yapışkanlıdır, çıkartıldığında iz bırakmaz. Jant şeridinin 3 katmanı vardır. 1 zemin, 2 Jant Şeridi, 3 transfer bandı. Transfer bandı ürünü istenilen yüzeye kolayca uygulamak için kullanılır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME FLORESAN YEŞİL MOTO GP İÇ DIŞ JANT ŞERİDİ TAKIM STİCKER
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
6 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Henüz yorum yok