Dremel® 3000 (3000-15)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım

DREMEL 3000, çok yönlü bir alettir. Mücevher yapım işlemleri de dahil olmak üzere birçok ‘kendin yap’ projesinde kolaylıkla kullanılabilir. Cihazla birlikte satışa sunulan kit, 5 farklı ucu ve toplam 15 aksesuarıyla tüm zanaat sürecini kolaylaştırır. Döner başlığı, çalıştığınız metali kesmekten kazımaya ve cilalamaya kadar birçok fonksiyonu bir arada sunar.

Metali Kolayca Kesen Kesme Diskleri

Dremel 3000’nin kesme disklerinden birini kullanarak metal çubukları ve teli rahatlıkla kesebilirsiniz. Bu işlev ile eski yüzük ve kolyelerinizi yeniden tasarlayabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeye göre farklı boyutlardaki kesme disklerinden birisini seçtikten sonra el motorunun üzerine yerleştirip çevirerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temizleme ve Parlatma

Cihaz, metalin yanı sıra plastik yüzeylerin de temizlenmesi ve parlatılması için iki adet aksesuar ile çalışır. Parlatma diski, yüzeyde olağanüstü parlaklık elde etmenizi sağlar. Kıl fırça ise gümüş ve altın gibi mücevherlerinizdeki çapakları yok etmenize, yüzeyi temizlemenize ve parlatmanıza yardımcı olur. Hassas çalışan bu aksesuarlar, takılarınıza zarar vermez. Aksine onları yeniler ve takılarınızın ilk günkü parlak ve temiz görünüme kavuşmasını sağlar. Bu iki aksesuarı çalışmalarınızın son adımında kullanarak etkili sonuçlar sağlayabilirsiniz.

Paslı Yüzeyleri Temizleme İmkânı

Dremel, metal ve dökümde maksimum performansla çalışan alüminyum oksit taşlama aparatlarıyla paslı yüzeyleri yenilemenize yardımcı olur. Bu sayede eskimiş ürünleri, yeni projenizde değerlendirebilir veya paslanmış mobilyalarınızı ve balkon demirlerinizi tamamen arındırabilirsiniz.

Dremel ile Pürüzsüz Yüzeyler

Dremel, iki farklı aksesuarıyla pürüzsüz ve parlak yüzeyler elde etmenizi sağlar. Zımpara mandreni ve bant zımparayı birlikte kullanarak, ahşap ve fiberglas malzemelerde bileme ve düzeltme çalışmaları yapabilirsiniz. Ayrıca bu uç, lastik yüzeylere de şekil vermek için kullanılabilir.

Onlarca Aksesuar Seçeneği

Dremel, başlangıç kiti ile tüm projelerinizde en iyi yardımcınız olur. Ancak ürünü kullanırken seçenekleriniz bunlarla da sınırlı değildir. Cihazla uyumlu, birbirinden farklı ve özel aksesuarları satın alarak, projelerinizi daha keyifli ve hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Tüm aksesuar seçenekleri sizlere zımparalama, taşlama, bileme, parlatma ve temizlemenin yanı sıra kanal açma, oyma ve gravür gibi fonksiyonlarla da çalışma imkânı sunar.

Kolaylık Sağlayan Hız Seçenekleri

Dremel 3000’nin el motorunun üzerinde kademeli buton bulunur. Bu buton, on farklı kademe hızıyla çalışma imkânı sağlar. Özellikle bileme işleri sırasında kademe ayarını yükselterek çalışmalarınızı daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Metal kesme işlemi sırasında da kademeyi düşürerek çalıştığınız projede tam kontrol sağlayabilirsiniz.

Yumuşak Tutuş Sağlayan Tasarım

Yumuşak tutuş sağlayan gövdeye sahip olan Dremel, projelerinizde hassas şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Gövdenin içinde iyi şekilde muhafaza edilmiş olan motor, çalışmalarınız sırasında titreşimi daha az hissetmenize katkı sağlar.

Özellikler

Marka: DREMEL®
Model: 3000 (3000-15)
Ürün Ağırlığı: 0,55 kg
Ürün Boyutları (U X G X D): 19 X 5 X 4,5 cm
Ses Gücü: 88.1 dB(A)
Titreşim: 12.8/s²
Devir Ayarları: 10.000 - 33.000 dev/dk
Hız Ayarı: Değişken
Hızlı Aksesuar Değiştirme Sistemi: EZ Twist

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.