Schafer Fluent Elektrikli Su Isıtıcı Kettle

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İdeal Su Haznesi Kapasitesi

Toplamda 1.7 litrelik kapasiteye sahip olan su haznesi, aynı zamanda ön kısımda yer alan şeffaf gösterge detayı ile büyük bir kolaylık sağlar. Su seviyesine göre kaç litre olduğunu görebileceğiniz bu kısım sayesinde kalan su miktarını da takip edebilirsiniz.

Güvenli Kullanım Özellikleri

Haznede su bulunmadığında çalışmayan Schafer Fluent su ısıtıcı, haznedeki suyu ısıttıktan sonra da otomatik olarak çalışmayı durdurur. Bu sayede hem daha az elektrik harcar hem de kullanım ömrünü korur.

Kolay Açılır Kapak

Tek hareket ile açılabilen kapak tasarımı sayesinde su haznesine su doldurma veya su haznesindeki suyun tamamını hızlı bir şekilde başka bir yere aktarmak oldukça kolaydır.

Yoğun Kullanıma Uygun Güç

2000 W gücü sayesinde yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanan Schafer Fluent su ısıtıcı, gün içinde defalarca kullanılabilir. Üstelik her seferinde hızlı bir ısıtma süreci sunar.

Şık ve Sade Tasarım

Sade görünümü ve zarif rengi ile dikkat çeken Schafer Fluent su ısıtıcı, hemen her mutfak dekorasyonuna uygundur. Bu şık su ısıtıcıyı yaşam alanınıza renk katması için de tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Gösterge Işığı
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
2000 W
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
SU ISITICISI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Gövde Malzemesi
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
SCHAFER FLUENT ELEKTRİKLİ SU ISITICI KETTLE
Su Kapasitesi
1,7 L
Ana Renk
KIRMIZI
Ağırlık (kg)
BELİRTİLMEMİŞ
Boyutlar (gxyxd) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
SCHAFER
Henüz yorum yok