Smeg KLF04 Retro Kettle

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AYTEN ERMURAT-140504

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Su Haznesi 

1700 ml’lik kapasitesi sayesinde Smeg su ısıtıcı ile tek seferde oldukça fazla miktarda su kaynatabilirsiniz. Bu sayede herkese yetecek kadar içeceği oldukça zahmetsiz bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Otomatik Kapanma

İçindeki su 100 dereceye ulaştığında kendi kendine otomatik olarak kapanarak oldukça verimli ve pratik bir şekilde kullanım yapmanıza imkan verir. Bu sayede kapatmak ve tasarruf yapmak için mutfakta beklemenize gerek yoktur.

Kablosuz Kullanım Özgürlüğü

360 derece dönebilen tabanı sayesinde kablosuz bir şekilde servis yapma imkanı verir. Bu sayede hem daha güvenli bir şekilde içecek hazırlayabilir hem de daha rahat bir şekilde tezgahınızda konumlandırabilirsiniz.

Susuz Kalma Emniyeti

Susuz çalışmayı önleyen özelliği sayesinde Smeg KLF04BLEU Su Isıtıcı oldukça güvenli bir seçenektir. İçinde su kalmadığında otomatik olarak kendi kendini kapatır. Bu sayede hem sizi korur hem de kullanım ömrünü uzatır.

Dayanıklı ve Sağlam

Kaliteli bir kullanım için paslanmaz çelik malzemelerden tasarlanmıştır. Bu sayede aşınmalara, yüksek ısıya ve darbelere karşı oldukça uzun süre sağlam kalarak uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Aynı zamanda masrafsız bir seçenektir.

Sağlıklı Kullanım

Smeg Su Isıtıcılarda rezistans gizlidir. Bu sayede daha sağlıklı bir şekilde su ısıtmanızı sağlar. Su ısıtırken kireçlenme gibi sorunlar meydana gelmeyeceğinden suyunuzun berrak olmasını sağlar.

Özellikler

  • Güç : 2400 W
  • Gövde Materyali : Paslanmaz Çelik
  • Su Kapasitesi : 1,7 Litre
  • Otomatik Kapanma : Var
  • Rezistans : Gizli
  • Garanti Süresi (Ay) : 24

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.