Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Xiaomi Akıllı Teknolojiler Tasarlar

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticileri arasında yer alan Xiaomi, MiJia akıllı su ısıtıcı ile de kullanıcıların beğenisini kazanır. Kettle kullanımında yepyeni standartlar tayin eden cihaz, sahip olduğu gelişmiş teknik özellikler sayesinde teknoloji tutkunlarından tam not alır. MiJia mutfağınızın demirbaşı olmak için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

İstediğiniz Derecede Sıcak Su

MiJia akıllı kettle, istediğiniz derecede su ısıtmanıza imkân tanır. Geleneksel su ısıtıcıların aksine farklı sıcaklık değerlerinde su ısıtmanıza izin veren ürün, mutfakta yaptığınız farklı işlerde hareket kabiliyetinizi artırır. Akıllı cihazı kullanarak yemekler için ayrı, temizlik için ayrı sıcaklıkta sıcak su elde edebilirsiniz.

Hızlı Kaynatma Özelliği

Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı, hızlı kaynatma özelliğine sahiptir. Dilediğiniz miktarda suyu çok kısa süre içinde hazırlamanıza olanak sağlayan model, günlük yaşamın yoğun temposunda size zaman kazandırır. 1800 watt güçle çalışan kettle, sıcak su ihtiyacınıza her an zahmetsizce cevap verir.

Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

1,240 kg ağırlığındaki MiJia Bluetooth kettle, GB9684 kalite standartlarına uygun biçimde üretilen yüksek kalite 304 paslanmaz çelik kaplamadan imal edilir. Aşınma, darbe ve düşmeye karşı dayanıklı olmasının yanı sıra çelik gövdesiyle koku da yapmayan akıllı cihaz uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunar. Ürün, 220 V dirençli elektrik bağlantıları için uygundur.

Sıcaklığı Sabit Tutabilme Özgürlüğü

MiJia, ısıttığı suyu sabit sıcaklıkta 12 saate kadar muhafaza edebilir. Strix akıllı termostat yardımıyla gereksinim duyduğunuz suyu günün yarısında sıcak tutabilen kettle, sık sık su kaynatma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Böylece enerji tasarrufu yaparak hem çevreyi hem de bütçenizi korursunuz.

Bluetooth ile Daima Bağlı Kalın

Xiaomi tarafından geliştirilen MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı, pratik kullanımı ile dikkat çeker. Android ve iOS işletim sisteminin kurulu olduğu akıllı cihazlara indireceğiniz Mi Home uygulaması vasıtasıyla kontrol edebileceğiniz kettle, markanın inovatif kimliğini de başarılı biçimde yansıtır. Üründe Bluetooth 4,0 BLE bağlantı tipi tercih edilir.

Geniş Su Haznesi

Akıllı kettle 1,5 lt su depolama kapasitesine sahiptir. Arzu ettiğiniz miktarda sıcak su hazırlamanızı mümkün hâle getiren Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı, Shibaura derece sensörü aracılığıyla hazne içindeki suyun sıcaklığını otomatik olarak kontrol eder.

Şık ve Zarif Tasarım

MiJia akıllı kettle şık ve tasarımıyla göz kamaştırır. Ergonomik boyutları ile mutfağınızın farklı yerlerinde rahatça yer verebileceğiniz ürün, mevcut dekorasyonunuzu da en iyi şekilde tamamlar. Xiaomi su ısıtıcı teknik özellikleri ve işlevsel tasarımıyla kısa sürede mutfaktaki sağ kolunuz hâline gelir.

Teknik Özellikler

 • Otomatik kapanma: Var
 • Rezistans: Gizli
 • Su haznesi hacmi: 1,5 lt
 • Ağırlık: 1,240 kg
 • Güç: 1800 W
 • Direnç: 220 V
 • Bluetooth türü: 4,0 BLE
 • Renk: Beyaz
 • Android ve iOS uyumluluğu: Var
 • Strix termostat: Var
 • Shibaura derece sensörü: Var
 • Sabit sıcaklık süresi: 12 saat
 • Üretim materyali: 304 paslanmaz çelik kaplama
 • Hızlı kaynatma: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.