Sepet 0

Smeg Kettle Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6453 Ürün)
Sırala
Temizle

Şık Detaylarıyla Smeg Kettle Modelleri

Sürahi şeklinde vintage tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplayan Smeg kettle modelleri, mutfaklarında orijinal aletler kullanmaktan hoşlanan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Zarafeti hoş detaylarla bir araya getirerek kullanıcılarına farklı parçalar sunmayı başaran Smeg, kettle modelleriyle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarır. Tasarım detaylarının yanı sıra Smeg kettle modelleri sahip olduğu özelliklerle de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Pratik kullanımı, farklı ısı dereceleri ve sadeliğiyle öne çıkan ürünler, kettle arayışında olan kişilerin göz atması gereken seçenekler arasında yer alır. Smeg kalitesini deneyimlemek ve kullanışlı olduğu kadar şık bir mutfak aleti sahip olmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’dan ürünleri inceleyebilir, istediğiniz niteliklere sahip olan modele kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçları Karşılayan Smeg Kettle Çeşitleri

Smeg kettle çeşitleri genel olarak su ısıtıcıları ve değişken sıcaklık kazanları olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Smeg kettle özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Smeg su ısıtıcı modelleri geleneksel kettle çeşitleri ile benzer şekilde çalışır. Su ısıtıcılarının kapağı, rahat bir şekilde açılabilecek biçimde dizayn edilir. Kapağın orta bölümünde açılmasına yardımcı olan bir düğme yer alır. Bu düğmeye basarak ürünlerin kapağını yavaş bir şekilde açabilir, içine istediğiniz miktarda su dökebilirsiniz. Smeg su ısıtıcısı çeşitleri, 100 ºC’de kaynatma işlemini gerçekleştirir.
 • Değişken sıcaklık kazanları ise farklı sıcaklık ayarlarına sahip olmasıyla öne çıkar. 50 ºC, 60 ºC ya da 100 ºC gibi farklı sıcaklık ayarlamalarına sahip olan ürünler, suyu istediğiniz sıcaklığa getirmenizi mümkün hale getirir. Örneğin suyu 60 ºC’ye ayarlarsanız istenilen sıcaklığa geldiği zaman otomatik olarak kapanır. Kaynar değil de daha ılık su elde etmek istediğinizde Smeg KLF04 retro kettle gibi ürünler sayesinde istediğiniz sıcaklığa kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Değişken sıcaklık kazanı ismi verilen Smeg kettle modellerini tutma yerinin alt bölümünde yer alan kol aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Sıcaklık ayarının kolaylıkla yapılmasını mümkün kılan kol, ürünlerin kullanımını kolaylaştırır. Ek olarak değişken sıcaklık kazanlarında suyun sıcaklığının yükselişini alt bölümde yer alan sıcaklık bölümlerinden takip edebilir, suyun istediğiniz kıvama gelmesine ne kadar zaman kaldığını tahmin edebilirsiniz.
 • Smeg retro kettle gibi modeller de pratikliğiyle öne çıkar. Sıcaklık kazanlarıyla benzer bir şekilde çalıştırılır. Karmaşık bir dizayna sahip olmayan ürünler, herkesin ihtiyaçlarına yanıt verir
 • ​Bütün Smeg kettle modelleri, istenilen sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak kapanır. Ayrıca istenilen sıcaklığa ulaştığında kullanıcılarını sesli bir şekilde uyarır. Böylece suyu sıcaklığını kaybetmeden hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Bütün ürünlerde kireç filtresi yer alır. Kireç filtresi, doğal kireci paslanmaz çelikten üretilen parçası sayesinde belirli bir yerde toplar. Bu filtre, çıkarılabilir yapıda olduğu için kettle modellerinin içini rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Turkcell Pasaj’dan Smeg kettle fiyat seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olan modeli kolaylıkla bulabilir, su ısıtıcısı ya da değişken sıcaklık kazanları arasından size hitap edene erişebilirsiniz.

İşlevselliğiyle Öne Çıkan Smeg Kettle Özellikleri

Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanmasının yanı sıra Smeg kettle özellikleri ile de dikkat çeker. Smeg kettle özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Smeg kettle modelleri, genellikle 360 derece dönebilen özel bir tabana sahiptir. Tamamen dönebilen taban sayesinde su ısıtıcısını istediğiniz yönde tabana yerleştirerek kullanabilirsiniz. Böylece ürünü doğru bir şekilde yerleştirmek için zaman kaybetmenize gerek kalmaz.
 • Ürünlere göz attığınızda 1400 W, 2400 W ya da 3000 W gibi farklı güçlere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz gücü belirledikten sonra seçenekler arasından istediğinize kolaylıkla erişebilirsiniz.
 • Smeg kettle modellerinin tutma yerinin altında su seviyesini görebileceğiniz şeffaf bir bölme bulunur. Genellikle en fazla 1.7 litre su alabilecek şekilde tasarlanan ürünler, 7 su bardağı kapasitesiyle birçok ihtiyacı karşılamayı başarır.
 • Gövdesi paslanmaz çelikten üretilen Smeg kettle çeşitleri, parlak yapısıyla öne çıkar. Parlaklığı sayesinde tezgahlarda dikkat çekici bir görünüm kazanan ürünler, mutfaklarına zarif bir hava katmak isteyen kişiler için iyi bir seçim olur.
 • Smeg kettle modellerinin bazıları, sessiz kaynama teknolojisine sahiptir. Sessiz kaynama teknolojisi sayesinde suyu ısıtırken gürültü çıkartmayan ürünler, daha huzurlu bir mutfak ortamı elde edilmesini mümkün hale getirir.
 • Çoğu bölümü paslanmaz çelikten üretilse de ürünlere göz attığınızda kol bölümünün yüksek kalitede plastikten tasarlandığını görebilirsiniz. Paslanmaz çelik, ısı iletkenliği yüksek bir malzeme olduğu için ürünlerin kollarında plastik kullanılır.
 • Sıcak tutma özelliği bulunan modeller, su kaynadıktan ya da istenilen sıcaklığa geldikten sonra kullanmasanız bile ısınmasını belirli bir süre engeller. Böylece kettleın attığını duymasanız bile bir süre daha istediğiniz sıcaklıktaki suyu kullanabilirsiniz.
 • Bazı Smeg kettle modellerinde hızlı kaynatma özelliği bulunur. Böylece hızlı bir şekilde kaynar suya ihtiyaç duyduğunuzda hızlı kaynatma özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Pasaj üzerinden Smeg su ısıtıcı fiyat seçeneklerini ve modellerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olanı kolaylıkla bulabilir, mutfaklarınızın eksik parçasını tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Smeg Kettle Fiyatları

​Smeg kettle çeşitleri, su ısıtıcıları​ içinde hem tasarımı hem de özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Kendine has çizgilere sahip olan modeller, işlevselliği şık detaylarla bir araya getirdiği için geniş bir kitleye hitap eder. Modelleri incelediğinizde 0.8 litrelik kapasiteye sahip olan modellerden 1.7 litre kapasiteye kadar birçok seçenek olduğunu görebilirsiniz. 0.8 litrelik olanlar yeni evlenen çiftler için uygunken 1.7 litre kapasiteli modeller kalabalık aileler için idealdir. Sabahları çay yaparken ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu kolaylıkla elde etmenizi sağlayan ürünler, uygun fiyatlarıyla da dikkat çeker. Şık detayları ulaşılabilir fiyat seviyeleriyle bir araya getiren Smeg, birçok kişinin beğenisini kazanır. Smeg kettle yorumları incelendiğinde ürünlerin kalitesi rahatlıkla görülebilir. Turkcell Pasaj’ın avantajlarla dolu dünyasını takip ederek sizin için uygun Smeg kettle modeline kısa sürede ulaşabilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde giderebilirsiniz. Geçmiş zamanın esintilerinden parçalar taşıyan kettle modelleri ile mutfaklarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Smeg Kettle Modellerinde Hangi Renk Seçenekleri Vardır?

Teknolojik detaylar kadar tasarıma da önem veren Smeg, kettle modellerinde sunduğu çeşitlilikle dikkat çeker. Ürünleri incelediğinizde beyaz, siyah, şampanya rengi ve pembe gibi farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz.

Smeg Kettle Modelleri Parmak İzi Gösterir mi?

Özel bir kaplamaya sahip olan ürünler, parmak izini göstermemesiyle öne çıkar. Parmak izi önleyici etkisinin yanı sıra özel kaplama kettle modellerini çizilmelere karşı daha dayanıklı hale getirir. Böylece kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım sunar.

Smeg Kettle Modelleri Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Smeg kettle modelleri arasından seçim yapmadan önce sıcak su ihtiyaçlarınızı belirlemeniz lazım. Farklı kapasite seçeneklerine sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca kettle genellikle tezgahların üzerinde tutulan bir mutfak aleti olduğu için seçim yaparken dolap ve tezgahlarınızın rengini de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Smeg Kettle Modellerindeki Güç Ne Anlama Gelir?

Smeg kettle modelleri incelendiğinde farklı güç seviyelerine sahip olan ürünler olduğu görülebilir. Temel olarak güç seviyesi ne kadar yüksek olursa kettledaki su o kadar çabuk kaynar. Bununla beraber Smeg kettle çeşitleri hızlı bir performans gösterdiği için daha düşük güç seviyesine sahip olanlar da ortalamanın üzerinde bir performans sergiler.

Daha Fazla