Smeg BCC02BLMEU 50's Style Otomatik Espresso Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Sade ve Süt Köpüklü Kahveler

Americano, Espresso ve Ristretto gibi sade kahvelerden süt köpüğü kullanılan Flat White, Cappuccino gibi kahvelere kadar pek çok tarifi hazırlayabilen Smeg BCC02BLMEU 50's Style Espresso makinesi sayesinde ev konforunda barista eli değişmiş kadar taze kahveler içebilirsiniz.

Kahve Çekirdeği Öğütme Ayrıcalığı

Taze çekilmiş kahve çekirdeklerini öğütebilen bir öğütücüye sahip olan Smeg BCC02BLMEU 50's Style Espresso makinesi sayesinde her seferinde taze kahveler içebilir, misafirlerinize kusursuz kahveler ikram edebilirsiniz.

Aroma Ayarlama Avantajı

Maksimum 19 bar basınçlı pompa sayesinde kahvenizi yoğun veya hafif aromalı olarak demleyebilir, damak zevkinize uygun yeni kahveler keşfedebilirsiniz. Ayrıca tıpkı aroma gibi demleme süresini de seçebilirsiniz.

Retro Görünümlü Otomatik Espresso Makinesi

1950’li yılların Amerikan mutfak elektronikleri tarzında tasarlanan Smeg BCC02BLMEU 50's Style Espresso makinesi, tam otomatik çalışma prensibi, dahili süt köpürtme aparatı, geniş su kapasitesi ve kahve çekirdeği haznesi ile orijinal lezzette kahveler hazırlar.

Kolay Temizlenebilen Parçalar

Damlama tepsisinden su haznesine, kahve çekirdeği haznesinden öğütme ölümüne kadar pek çok parçası çıkarılabilir olan Smeg BCC02BLMEU 50's Style Espresso makinesinin söz konusu parçalarını yıkayarak hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BCC02BLMEU ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ
Güç (w)
1350 W
Su Kapasitesi
1.4 LT
Kullanım Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Üretim Yeri
Çin
Marka
SMEG
Henüz yorum yok