Karaca Mastermaid Power Çok Fonksiyonlu 10'u 1 Arada Gıda Hazırlama Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Mastermaid Power Tüm Mutfağa Yeter

10 farklı aparatı ile doğrama, karıştırma, öğütme, rendeleme, dilimleme, yoğurma ve çırpma fonksiyonlarının hepsini bir arada sunan Mastermaid Power Multifunctional 10 in 1 ile mutfakta vakit geçirmenin keyfi bir başka! Çift kanatlı doğrayıcı bıçakların üstün performansı sayesinde humus, salça, kıyma ve tarhana gibi yiyeceklerinizi hızlıca hazırlayabileceğiniz Mastermaid Power, yumurta çırpma aparatı ile tarifiniz için gerekli yumurtaları 1,5 dakika gibi kısa bir sürede kabartabilir, 5 farklı paslanmaz çelik rende başlığı ile meyve, sebze ve sert peynirleri farklı şekillerde dilimleyebilir ve rendeleyebilir, 1000 ml hazneli blender sürahisi ile buzları kırabilir, öğütücü aparatı ile kahve ve baharatları damak tadınıza göre farklı seviyelerde çekebilirsiniz. 2000 W güçlü motoru ve hamur yoğurma aparatı ile en yoğun kıvamdaki hamurları bile arzu ettiğiniz homojenliğe getirirken, kaymaz tabanı sayesinde rahat ve güvenli bir kullanım sunan Mastermaid Power blender seti, tüm bunların yanında 12 farklı rengiyle de her mutfağa uyum sağlar. Aparatlarının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi ve pratik şekilde sökülüp takılabilmesiyle de oldukça idealdir.

Karaca Mastermaid Power Multifunctional 10 in 1 Çok Amaçlı Gıda Hazırlama Seti 2000w

2000W motor gücü ile en iyi ve en hızlı gıda işleme performansını sağlar. 1500 ml lik geniş hazneli ile 1,5 kg domatesi tek seferde çekebilirsiniz.10 farklı aparatı ile doğrama, karıştırma, öğütme, rendeleme, dilimleme, yoğurma ve çırpma fonksiyonlarının hepsini bir arada sunar. Çift katlı, 4 kanatlı doğrayıcı bıçakları üstün doğrama performansı sağlar. Böylelikle humus, salça, kıyma ve tarhana gibi yiyeceklerinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz. 1000 ml hazneli blender sürahi ile buzları kırarak içeceklerinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz. Öğütücü aparatı ile kahve ve baharatları damak tadınıza göre farklı seviyelerde çekebilirsiniz. Yumurta çırpma aparatı ile tarifiniz için gerekli yumurtaları kabartabilirsiniz. Hamur yoğurma aparatı ile kısa sürede homojen hamurlar elde edebilirsiniz.5 farklı paslanmaz çelik rende başlığı ile meyve ,sebze ve sert peynirleri farklı şekillerde dilim ve rendeleyebilirsiniz. Kaydırmaz ayakları sayesinde çalışma esnasında gövde stabil kalır. Aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilir ve pratik şekilde sökülüp takılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MASTERMAİD POWER ÇOK FONKSİYONLU GIDA HAZIRLAMA SETİ
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Kaynağı
YOK
Bıçak Boyutu
4 KANATLI
Turbo Özelliği
YOK
Hazne Malzemesi
YOK
Materyal
YOK
Marka
KARACA
Güç (w)
200 0W
Bıçak Sayısı
4
Fonksiyonlar
DOĞRAMA KARIŞTIRMA ÖĞÜTME RENDELEME DİLİMLEME YOĞURMA ÇIRPMA
Hazne Kapasitesi
1,5 LT
Parça Sayısı
10
Çırpıcı
VAR
Hız Kademesi
2
Bıçak Özelliği
YOK
Doğrayıcı Hazne
1500 ML
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
KARACA
Henüz yorum yok