Tefal Optiblend 1.5 Litre 1000 W Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Aktürk Elektronik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performans Sunan Motor

Yüksek performansı ile ön plana çıkan Tefal Optiblend blender seti, 1000 W güç kapasitesine sahiptir. Karıştırma, doğrama, parçalama ve pürüzsüz kıvama getirme işlemlerinin tümünü son derece kısa sürede tamamlar.

Sert Gıdaları Kolayca Parçalayın

Yiyecek ve içecek hazırlamayı pratik hale getiren blender seti, buz ve et gibi sert gıdaları bile kolaylıkla parçalar. Bu sayede mutfaktaki yardımcınız ile zamandan tasarruf elde edebilir, kısa sürede lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Hız Ayarı

Hazırlamak istediğiniz yiyeceğe bağlı olarak hız ayarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İki farklı hız kademesi ile istediğiniz sonuçları alabilir, yemek hazırlama işlemlerini keyifli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Keskin ve Çelik Bıçak Yapısı

Yüksek kaliteli çelik bıçakları ile ön plana çıkan Tefal Optiblend, etkili parçalama için idealdir. Dayanıklı yapıya sahip çelik bıçaklar, formunu uzun süre koruma özelliğine sahiptir.        

Göz Alıcı Tasarım ile Mutfağınızı Süsleyin

Parlak kırmızı rengi ile dikkat çeken blender seti, kullanıldığı her ortamda estetik bir görünüm kazandırır. Kompakt tasarıma sahip ürün, muhafaza sırasında fazla yer kaplamaz. İç içe geçebilen parçaları kolaylıkla bir arada saklayabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Doğrama Kabı

1.5 litre kapasiteli doğrama haznesi ile fazla miktarda sebze ve meyveyi tek seferde parçalayabilirsiniz. Saklama kabı olarak da değerlendirebileceğiniz hazne, kullanışlı tasarıma sahiptir.

Homojen Karışımlar Hazırlayın

Kek karışımı, kurabiye hamur ve krema hazırlama işlemleri için sunulan çırpma telleri, paslanmaz çelik yapıları sayesinde oldukça güçlü performans sunar. Tüm yiyecek karışımlarını hızlı ve homojen şekilde hazırlayabilir, sevdiklerinize kusursuz sunumlar yapabilirsiniz.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Parçalar

Temizlik konusunda da kullanıcısına pratiklik kazandıran Tefal blender setinin parçalarını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Plastik yapılı dış yüzey yapısı, leke tutmama özelliği sayesinde oldukça konforlu kullanım sağlar.

 Özellikler

  • Güç: 1000 W
  • Bıçak Malzemesi: Çelik
  • Doğrama Haznesi: 1.5 lt
  • Çırpıcı Uçlar: Paslanmaz Çelik
  • Hız Kademesi: 2
  • Renk: Kırmızı
  • Gövde Materyali: Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.