Casper Nirvana N2L.G640-4105R-00B

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Soğutma

Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, en zorlu performanslarda mükemmel soğutma sunar ve geliştirilmiş hava akımı sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar.

Depolama Seçenekleri

120/240/480/960GB 2.5" ve M.2 NVME/SATA depolama opsiyonları, hem depolama görevi yapar, hem bilgisayar kullanımınızı hızlandırır. SSD kapasitesine ek olarak daha yüksek kapasiteye ihtiyacı olanlar için HDD ile 500GB / 1TB / 2TB kapasiteleri de opsiyonel olarak eklenebilir.

Ergonomik Aksesuarlar

Tuşlarındaki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım kolaylığı sağlayan klavye - mouse seti sayesinde saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz. Mat tasarımı sayesinde parmak izi tutmadan temiz kullanım sağlar. Ayrıca kablolu veya kablosuz mouse seçenekleri ile kendi seçiminizi de yaratabilirsiniz.

Zengin Bağlantı Seçenekleri

Toplamda 10 adet USB bağlantı noktasına ulaşabilen Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, (ön tarafta 2 adet USB3.0 ve 2 adet USB2.0) tüm cihazlarınızı hızlıca bağlamanızı sağlar. Tuşlarındaki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım sağlayan klavye-mouse seti ile de saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz.

Windows 10 İle Daha Fazla Üretkenlik

Windows 10 işletim sisteminin özelliklerinden en mükemmel seviyede yararlanarak bilgisayarınızı tüm güvenlik tehditlerine karşı korur ve üretkenliğinizi artırır.

Daha Hızlı Yükleme Süreleri

Verimli DDR4 sayesinde daha hızlı yükleme süreleri, daha yüksek transfer oranları ve daha az güç tüketimi ile günlük performansınızı artırın. Bir önceki teknolojiye göre %50’ye varan bant genişliği sunan DDR4 teknolojisi ile ram performansı artarken, enerji tüketimi de azalır. Ayrıca 128GB (B460) ve 64GB’a (H410) kadar sisteminizi konfigüre edebilirsiniz.

Genel Özellikler

İşlemci Türü
Intel Pentium G6400 İşlemci
İşletim Sistemi
Windows 10 Pro
İşlemci Hızı
4.00Ghz, 4MB Akıllı Bellek
Ram (Sistem Belleği)
4 GB

Boyut & Ağırlık

Boy
48,5
Genişlik
52 cm
Kalınlık
24,3 cm
Ağırlık
7000gr

Hafıza

Sabit Disk
1 TB + 120 GB SSD
Harici Kart Okuyucu
YOK Takılabilir.

Ekran & Görüntü

Ekran Kartı
Paylaşımlı Intel® HD Graphics EKRAN KARTI

Bağlantılar

Ethernet Portu
VAR

Diğer Özellikler

Klavye & TouchPad
EVET
VGA Çıkışı
VAR

Bağlantı Arayüzleri

USB 3.1
ÖN PANEL YOK, ARKA PANEL 2 ADET
HDMI
VAR

WebCam & Multimedya

Ses Çıkışı
DOLBY DIGITAL

Kutu İçeriği

Kutu İçeriği
Ürün , Hızlı Kullanma Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.