SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00-G25 2.5 4 TB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İdeal Boyutlar

SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00-G25, 2.5 inç boyuta sahip SSD kategorisinde yer alır. Modelin standartları karşılayan boyutu pek çok cihazla uyumlu olmasına yardımcı olurken aynı zamanda fiziksel olarak taşıma kolaylığı sağlar.

Darbelere Karşı Dayanıklı Katı Hal Tasarımı

SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00-G25 SSD modeli içerisinde hareketli parça bulundurmaz. Titreşime karşı daha dirençli olmasını sağlayan bu özelliğin yanı sıra model kanıtlanmış darbe dayanıklılığına sahiptir.

3D NAND Teknolojisi

3D NAND teknolojisi sayesinde yepyeni bir mimariye kavuşan SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00-G25, yüksek enerji verimliliği ve konforu beraberinde getirir. Düşük gürültüyle çalışması sessiz bir çalışma ortamı sağlarken benzerlerine göre çok daha az ısınması enerji kaybını azaltır. Bu sayede bağlı bulunduğu cihaz daha uzun bir kullanım süresine sahip olur.

Kolay Kurulum ve Kullanım

SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00-G25 4 TB SSD modeli kurulum ve kullanım sürecinin kolaylığı ile herkesi memnun eder. Yazılım desteği ile gelen model, adım adım yönlendirmeler ile sürücü kurulumunu kısa sürede tamamlayabilmenizi sağlar.

Geniş Depolama Alanı

Yepyeni teknolojilerle donatılan SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00-G25 SSD modeli, sunduğu 4 TB kapasite ile büyük verilerin depolanabilmesine olanak tanır.

Cache 2.0 Teknolojisi

Veri aktarımı esnasında dosyaların ilk olarak arabelleğe alınmasını sağlayan nCache 2.0 teknolojisi, veri transferini hızlandırırken bağlı bulunduğu bilgisayarın performansını artırır. 560MB/sn’ye kadar çıkabilen ardışık okuma hızı ve 530 MB/sn yazma hızı uygulamaların daha seri çalıştırılabilmesini ve cihazın daha hızlı açılıp kapanmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA 3D SDSSDH3-4T00-G25 2.5 4 TB SATA 3 SSD
Üretim Yeri
ÇİN
Kapasite (mah)
4 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
560MB
Yazma Hızı (mb/s)
530MB
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok