Inca INC-608GMS Arrax Serisi Gaming Notebook Soğutucu LCD Panel, 7 Rgb Mod, 5 Adım, 13-18 inç

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FABO TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-140378

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Benzersiz Fan Tasarımı

Inca Arrax RGB gaming notebook soğutucu, yüksek devir hızında, 185*185*20 mm boyutunda RGB`li fana sahiptir. RGB LED fanları güçlü hava akımı, yüksek hız ve tam performans sunarak notebookunuzun ısınmasını engeller.

LCD Kontrol Paneli

Inca Arrax notebook soğutucu, LCD kontrol paneli sayesinde dilediğiniz modu uygulayabilmenize imkan tanır. Bu sayede oyun keyfinize maksimum heyecan katar.

LED Tasarım

Inca INC-607GMS Arrax notebook soğutucuya özel olarak tasarlanmış LED`li kontrol paneli ile anı daha keyifli yaşarsınız. Kontrol panel ile fanları istediğiniz devirde kullanmanıza olanak sağlayan INC-607GMS; +/- tuşlarını kullanarak ihtiyacınız olan seviyede fan hızını ayarlamanızı sağlar.

Ultra Geniş Havalandırma Kanalları

Inca Arrax RGB gaming notebook soğutucu; özel olarak tasarlanmış ultra geniş havalandırma kanalları ve metal tel yüzeyi sayesinde yüksek soğutma gücü sağlayarak notebookunuzun tüm yüzeyinde ısınmayı önler.

5 Kademeli Yükseklik Ayarı

Inca Arrax RGB notebook soğutucunun 5 kademeli yükseklik ayarı ile; oyun oynarken size en uygun olan açıyı kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Ergonomik Tutucu Aparatı

Çıkarılabilir notebook tutacağı sayesinde soğutucunuzu kullanmadığınız zamanlarda, aparatını çıkarıp soğutucunun arkasında bulunan yerine takabilirsiniz.

Çift Ayaklı Kaymaz Tasarım

Kaymaz ve çift ayaklı tasarımı, sağlam bir zemin hazırlayarak taşıma gücünü arttırır.

Özellikler

  • Ürün Boyutu: 400*290*40mm
  • Voltaj: DC 5V
  • Güç: 5W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.