Asus ROG Balteus RGB Oyuncu Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Oyun Atmosferini Güçlendiren RGB Aydınlatma

ROG Balteus, özel Aura Sync RGB efektleri ile mouse deneyiminizi kolaylıkla bir üst basamağa taşır. Oyunculara özel olarak geliştirilen model 15 bölgeli aydınlatma efektleri ile dikkat çeker. Renkli tasarım detayları sayesinde oyun keyfinize katkı sağlar.

Hareket Özgürlüğü Sunan Genişlik

Model 320 x 370 mm ölçülü geniş yüzeyi ile hareket alanınızı özgürleştirir. Dikey konumlu yapısı ile dikkat çeken ürün, mouse kullanımı sırasında hız kazandıran yüzey, mikro desenleri sayesinde hassas hareket imkânı sağlar. 

Kauçuk Kaydırmaz Taban ile Her Zaman Sabit

Oyuncu mouse pad modeli, oyun sistemlerine kusursuz şekilde uyum sağlar. Modelin tabanı kauçuk malzemeler sayesinde kaydırmaz performans sergiler. USB geçiş portu ile çok yönlü kullanım elde edebilir, farklı yüzeylerde konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Dahili USB 2.0

Bağlantı noktaları sayesinde farklı ekipmanlar ile uyumlu şekilde kullanılabilen model, dahili USB 2.0 geçiş portuna sahiptir. Oyuncu faresi ve diğer ekipmanlara USB geçişi ile bağlayabilir, çok yönlü kullanım tarzının tadını çıkarabilirsiniz.

Şık ve Konforlu Tasarım

Şık tasarımı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran ürün, oyun alanınıza estetik bir görünüm kazandırır. Hafif yapısı ve yumuşak yüzeyi ile konforlu bir his sunan ürün, modern çizgileri ile başarı yakalar.

Armoury II Yazılımı ile Kişiselleştirilmiş Deneyim

Kullanışlı arayüzü ile beklentileri karşılayan ürün, Armoury II yazılımı ile geliştirilmiştir. Mouse pad modelinin ışık rengi, ışık parlaklığı gibi ayarları yazılım sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan ürün, ışık efektlerini profile kaydederek değiştirmenize de olanak tanır.

Dayanıklı ve Yüksek Kaliteli Yapı

Heyecan verici ışık efektleri ile gösterişli duruş sergileyen ürün, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Yıpranma ve aşınmalara karşı dirençli olan yüzey, tüm oyunlarınızda size eşlik eder.

Göz Alıcı Işık Efektleri

Geliştirilmiş renk efektleri ile oyun alanının ambiyansını bir adım öteye taşıyan mouse pad, 9 farklı ışık efekti ile dikkat çeker. Sabit, nefes, renk döngüsü, gökkuşağı, dalga, kuyruklu yıldız, çapraz ve yıldızlı gece gibi çeşitli efektlerden zevkinize hitap edenleri kolaylıkla aktif edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Asus
  • Model: ROG Balteus
  • Taban Malzemesi: Kaydırmaz Kauçuk
  • Bağlantı Türü: USB 2.0
  • RGB Aydınlatma: Var
  • Ölçüler: 320 x 370 mm
  • RGB Aydınlatma Bölgesi: 15 adet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ROG BALTEUS RGB GAMING MOUSE PAD
Üretim Yeri
Çin
Bilek Desteği
YOK
Kullanım Amacı
OYUN
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ASUS
Henüz yorum yok