MSI Pro MP271 27 inç 75Hz 5ms (1xHDMI+VGA) Full HD IPS LED Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Tekra Bilişim Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gözleriniz için En İyisi

MSI Pro MP271 monitör, Eye Care özelliği sayesinde günlük kullanımda göz yorgunluğunu azaltarak rahatsızlık hissini düşürür. 27 inç boyutu ile uzaktan eğitim ve günlük işler için idealdir. “Less Blue Light”, “Anti-Flicker” ve “Anti-Glare” özellikleri ile ihtiyacınız olan ekran deneyimini sunarken, 2x2 W hoparlörleri ile ekstra ürün ihtiyacını ortadan kaldırır.


Uzun Süreli Kullanımda Anti-Flicker

MSI “Anti-Flicker” teknolojisine sahip olan monitör, saatler boyunca ekrana bakmak zorunda kalsanız da gözlerinizde rahatsızlık oluşmasını önler. Gözün kuruması, batması, aşırı kırpma ve yorgunluk sorunlarının önüne geçerek işinizi konforlu yapmanızı sağlar.


Mavi Işık Sorun Olmaktan Çıkıyor

MSI Pro MP271 monitörde her yaştan insan için sorun haline gelen ve uyku bozukluğuna neden olan mavi ışığı azaltan bir teknoloji bulunur. Less Blue Light teknolojisi ekranın tamamında mavi ışığı absorbe ederek size ulaşan miktarı düşürür.


Hangi Ortamda Olduğunuz Mühim Değil

İster açık havada ister kapalı mekanda çalışın, parlak ortamda ışık yansıması yüzünden ekranda görüntü kaybı ve gözde rahatsızlık olur. MSI monitör ise bu sorunu engellemek için “Anti-Glare” teknolojisini kullanarak her santimden yüksek görüş almanızı sağlar. Parlama engelleyici özellik ile güneşli havada, balkonda çalışmak artık hayal değil!


Renk, Parlaklık ve Değer Optimizasyonu

MSI Pro MP271 monitörü, ortam ışığına ve ekranda açık olan görüntüye göre ayarlarını otomatik olarak optimize eder. Renk ve parlaklık ayarını anlık olarak yapan monitör sayesinde hiçbir detayı kaçırmayacaksınız.

Geniş Görüntüleme Alanı Sunar

Pro MP271 IPS panel 178° derece geniş görüntüleme açısı sunarak ekran hakimiyetini artırır. Wide Viewing Angle (Geniş Açı) özelliği ile farklı bir açıdan bakıyor olsanız dahi parlaklık ve renk değerlerini, karşıdan görüyormuş gibi doğru algılarsınız.

Kurulumda Özgür Davranabilirsiniz

MSI Pro MP271 monitörü sadece masanın üzerinde değil, dilerseniz duvara montaj yaparak da kullanabilirsiniz. Standart VESA montaj uyumluluğuna sahip model, aparatlar sayesinde farklı alanlara monte edilebilir. İki ayrı çıkış kaynağı bulunan monitörü farklı cihazlara bağlayarak ortak kullanımda da değerlendirebilirsiniz.

Özel Display Kit ile Kişiselleştirme

MSI Pro MP271 Full HD IPS monitörü kullanırken kendi zevkinize göre ayarları kişiselleştirebilirsiniz. Renk, oyun, sinema ve göz koruma modları arasından en uygun ayarları seçmek için MSI Display Kit yazılımını kullanabilirsiniz.

Özellikler

 • Model: MSI PRO MP271
 • Ağırlık ve Boyut: 4.2 kg, 612.6x456.8x219.7 mm
 • Ayar: -5°~23°
 • Güç: 100~240V, 50~60Hz (giriş)
 • Renk: 8 bit (6 bit + FRC) (uç), 16.7 milyon, 1000: 1 (kontrast)
 • Çözünürlük: 0.3114x 0.3114 (aralık), Full HD 1920x1080 piksel
 • Görüntü: 16:9 (oran), 597.888x336.312 mm (görüntüleme alanı), 178° (açı)
 • Ekran: Düz, IPS, LED, 250 Nit, 27 inç
 • Hız: 5 ms (tepki), 60 Hz (yenileme)
 • Ses: 2x2 W
 • Portlar: HDMI 1.4, D-Sub / VGA, mikrofon girişi, kulaklık çıkışı
 • Özellikler: Dahili güç ve hoparlör, VESA montajı (100x100 mm), Anti-Glare, Less Blue Light, MSI Display Kit, Wide Viewing Angle, Anti-Flicker

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.