Logitech MK320 Kablosuz Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Set Hâlinde Eksiksiz Çözüm

Logitech MK320, etkin bilgisayar kullanımı için bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan klavye ve mouse modelini set içerisinde bir araya getiriyor. 102 tuşa sahip klavye ve 3 düğmeli mouse ile bilgisayar başında geçirdiğiniz vakit daha konforlu ve verimli hâle geliyor.

Kablosuz Kullanımla Özgürleşen Hareket Alanı

Logitech MK320 klavye mouse setinin içerisinde yer alan cihazlar USB bağlantısı yardımıyla kablosuz bir şekilde çalışıyor. Böylelikle hareket özgürlüğünüzü artırırken kablo karmaşasını da ortadan kaldırıyor. Bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenizi de mümkün hâle getiriyor.

İşlevsel Tasarım Detayları

Mat siyah rengi ile oldukça şık bir görünüme sahip olan Logitech MK320 kablosuz klavye mouse seti, sunduğu konforlu deneyimle kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Mouse modelinin özenle belirlenen şekli ve boyutları kavramayı kolaylaştırırken düşük profili klavyenin kullanımını çok daha konforlu hâle getiriyor. Alıcı saklama bölmesine sahip kompakt mouse tasarımı ise cihazı gittiğiniz her yere götürebilmenizi sağlıyor.

Vakit Kazandıran Kısayol Tuşları

Logitech MK320 seti içerisinde yer alan klavye modeli özelleştirilebilir yapısı ile dikkat çekiyor. Cihazda bulunan 12 adet kısayol tuşu herkesin kendine özgü bir deneyime sahip olabilmesini sağlıyor. Yapacağınız ayarlarla en sevdiğiniz web sitesine ulaşmak, en sevdiğiniz uygulamaları açmak veya çalışmalarınıza ulaşmak hiç olmadığı kadar hızlı hâle geliyor.

Kolay Kurulum ve Pratik Kullanım

Konfor odaklı geliştirilen Logitech MK320 klavye mouse seti kullanım esnasında sergilediği pratikliği kolay kurulumuyla da destekliyor. Klavye ve fareyi kullanmak için yalnıza farenin içerisinde yer alan USB kablosuz alıcıyı bilgisayarınıza takmanız gerekiyor. Tek alıcı hem klavyeyi hem de fareyi sorunsuz bir biçimde kullanabilmenizi sağlıyor.

Klavye Üzerinden Medya Kontrolleri

Logitech MK320 klavye mouse seti, bulundurduğu tasarım detayları sayesinde görsellik ve işlevselliği bir araya getiriyor. Set içerisinde yer alan klavyenin estetik görünümünü üzerinde yer alan medya tuşları destekliyor. Klavyenin sağ üst kısmında bulunan tuşlar ses açıp kapama, duraklatma ve şarkı atlama gibi fonksiyonlarla işlemlerinizi hızlandırarak verimliliğinizi artırıyor.

Kullanıcı Deneyimini İyileştiren Ultra Sessiz Dizayn

Sunduğu çözümlerle kullanıcıların beğenisini kazanan Logitech, MK320 klavye mouse setinde de pek çok kullanıcının yaşadığı ses problemini ortadan kaldırıyor. MK320 klavye ve mouse setinde yer alan ürünler sessiz çalışmaları sayesinde hem sizi hem de çevrenizdekileri rahatsız etmeden işlevini yerine getiriyor.

Uzun Pil Ömrü

Logitech MK320 klavye mouse setinin içerisindeki ürünler pil ile çalışıyor. Cihazların düşük enerji tüketimi ise pil değiştirme derdi olmadan klavyeyi 24 ay, mouse modelini ise 12 ay boyunca kesintisiz kullanabilmenizi sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Logitech
  • Model: MK320
  • Kısayol Tuşları: Var
  • Çekim Alanı: 10 metre
  • Klavye Dili: İngilizce Q
  • Bağlantı: Kablosuz
  • Klavye Tuş Sayısı: 102
  • Mouse Tuş Sayısı: 3
  • Mouse Tipi: Optik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOGİTECH MK320 INGİLİZCE Q MULTİMEDİA 2 4GHZ KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOSUZ
Uyumluluk
DİĞER
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOGITECH
Henüz yorum yok