Inca IKG-451 Empousa II Brown Switch Mekanik Oyuncu Klavye Full Rgb

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Full RGB Dayanıklı Kasa ve Çerçeve Efekti

Inca Empousa II,  en zorlu oyunlarda avantaj sağlamak için üst düzey oyunculara özel  dizayn edilmiştir. Inca Empousa II, full RGB özelliğine ek olarak, kasa çerçevesinde yer alan RGB ışık efekti ile de oyun oynarken eğlencenize ekstra renk katar.

Neden Brown Switch?

Inca Empousa II; RGB tuş  tasarımının yanı sıra,tuşa her basışta doğrulama sağlayan titreşim özelliğine sahiptir. Bu sayede sağlanan sesli geri bildirim ile tuşa basmak için gerekli kuvvet bakımından bir denge sunar.

Her Tuşa Özel 6 Farklı LED

Brown swicthlerinizin her biri, 6 ayrı LED ile tasarlanmıştır. Dilediğiniz renkleri lazer baskılı led aydınlatma tuşlarından rahatlıkla görebilirsiniz. Inca Empousa II, tepki süresi ve dayanıklılık açısından da avantajlı durumda olmanız için dizayn edilmesinin yanı sıra, 50 milyon kez tıklamalık tuş ömrü ile de uzun süre ihtiyacınıza karşılık verir.

11+ Farklı LED Aydınlatma Modu

Inca Empousa II,  şık ve kompakt bir mühendislik ürünüdür. Aynı zamanda güçlü aydınlatma efektlerine sahiptir.Bu sayede  mükemmel oyun performansı ile birlikte oyun ortamlarında aydınlatma ambiyanslarını güçlendirmek isteyen oyuncular için idealdir.

Multimedya Tuş Fonksiyonları

Inca Empousa II  üzerinde bulunan FN tuşuna basılı tutup, ardından istediğiniz F tuşuna basarak F1-F12 tuşları arasına atanmış tüm gerekli multimedya fonksiyonlarına anında ulaşabilirsiniz.

İsteğe Bağlı Bilek Aparatı

Inca Empousa II klavyenizin metal dayanıklı kasasına özel tasarlanmış bilek dayama aparatını, ihtiyacınız dahilinde kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün Boyutu : 44.5*14.5*3.5 cm
  • Kablo Boyu : 157 cm USB Kablo
  • 50 Milyon Tuş Ömrü
  • 12 Adet Multimedia Tuş

Henüz yorum yok