Vestfrost Vfr 7101 T A++ 1000 Devir 7 Kg Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Acil Durumlar için Hızlı Yıkama Seçenekleri

15 dakikalık ve 30 dakikalık hızlı yıkama programları bulunan Vestfrost Vfr 7101 T çamaşır makinesi, çamaşırlarınızı 30 derece ve 60 derece seçenekleri ile kısa sürede temizleme avantajı sunar.

Çamaşır Türüne Uygun Hazır Yıkama Programları

Pamuklu 90 derece, pamuklu 60 derece, pamuklu 20 derece, ön yıkamalı pamuklu, renkli, narin, hızlı 30 derece, hızlı 60 derece, sentetik, günlük, karışık, yünlü, sıkma, durulama, eko olmak üzere toplamda 16 farklı yıkama programı bulunur.

Yıkama Programlarını Özelleştirme Opsiyonu

Sıcaklık, devir, ön yıkama, zaman erteleme gibi ek seçenekler sunan dokunmatik kontrol paneli sayesinde hazır yıkama programlarını dilediğiniz gibi değiştirerek çamaşırlarınız için özelleştirilmiş yıkama programları oluşturabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Ekonomik Yıkama

Eko yıkama programı sayesinde daha az su ve elektrik enerjisi tüketen Vestfrost Vfr 7101 T çamaşır makinesi, 40 derece ısıya sahip su ile suda bekleterek yıkama gerçekleştirir. Bu sayede hem inatçı lekeler giderilir hem de bütçe dostu bir hijyen sağlanır.

Çok Miktarda Çamaşır için Uygun Kapasite

Maksimum 7 kg ağırlığındaki çamaşırı tek seferde yıkayabilen Vestfrost Vfr 7101 T çamaşır makinesi hem kalabalık ailelere hitap eder hem de kaban, yorgan, perde ve battaniye gibi büyük hacimli tekstil ürünlerinin makineden yıkanmasını sağlar.

Maksimum Sıkma Devri Ayrıcalığı

Maksimum 1000 devir sıkma avantajı ile çamaşırları sularından arındırılmış bir şekilde çıkarır. Ayrıca, hazır yıkama programları d dahil olmak üzere kullanıcılara 400 ila 1000 devir arasında seçim yapma olanağı sunar.

Kendini Temizleyebilen Deterjan Çekmecesi

Vestfrost Vfr 7101 T çamaşır makinesinin deterjan ve yumuşatıcı aldığı deterjan çekmecesi, tazyikli su alarak kendi kendini temizler. Böylece deterjan kalıntıları olmaksızın her zaman hijyenik bir kullanım sağlanır.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Solo
 • Yıkama Kapasitesi: 7 Kg
 • Maksimum Devir Sayısı: 1000
 • Program Sayısı: 16
 • Enerji Sınıfı: A
 • Devir Başına Ortalama Su Tüketimi: 31 lt
 • Enerji Tüketimi: 100 kWh/yıl
 • Hızlı Yıkama Süresi: 15 Dakika
 • Çocuk Kilidi: Var
 • Su Taşma Emniyeti: Var
 • Zaman Erteleme: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.