Profilo BD3056WFAN 559 Lt No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Ailelere Hitap Eden İç Hacim 

Geniş ailelere yetecek kadar gıdayı kolaylıkla muhafaza eder. Öte yandan gıda alışverişlerini haftalık olarak gerçekleştiren kullanıcılar için de ideal bir depolama alanı sunar.

Sıfır Derece Çekmecesi Avantajı

ExtraCold <> 0 ° C çekmecesi sayesinde tüm şarküteri ürünleri ile kahvaltılık ürünlerin daha uzun süre taze kalması sağlanır. Söz konusu gıdalar için bakteri oluşumuna karşı etkin koruma da sağlayan bu çekmeceyi kullanmak istemediğinizde kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Ekstra Büyük Dondurucu Çekmecesi

BigBox olarak adlandırılan be XL bir dondurma alanı sunan özel bir çekmecenin yer aldığı dondurucu bölmesi, her boyuttaki gıda için uygun alan sağlar. İki çekmecenin yer aldığı dondurucu bölmesi buzdolabının alt kısmında yer aldığı için ekstra konforlu bir kullanım süreci vadeder.

Zaman ve Enerji Tasarrufu Sağlayan Teknoloji

No Frost soğutma teknolojisi sayesinde buzdolabının hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinde buzlanma ve karlanma meydan gelmez. Bu sayede zaman ve enerji israfına neden olan buz çözme süreci de otomatik olarak ortadan kalkar.

Elektrik Kesintisine Karşı Koruma Avantajı

Profilo BD3056WFVN buzdolabı, olası elektrik kesintilerinde hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerindeki ısıyı uzun süre muhafaza ederek gıdaları 22 saate kadar soğuk tutmaya devam eder.

Kolaylık Sağlayan Süper Dondurma Fonksiyonu

Dondurucu bölmesine eklenen gıdaları mümkün olan en kısa sürede donduran özel bir teknolojiye sahiptir. Bu sayede dondurucu bölmesindeki gıdalar daha uzun süre taze kalır.

Çıkarılabilir Emniyetli Cam Raflar

Soğutucu bölmesinde yer alan cam rafların biri sabitken diğer 3’ü çıkarılabilir özelliktedir. Bu sistem sayesinde farklı büyüklüklerdeki gıdalar için rafları farklı seviyelerde konumlandırabilirsiniz.

Kolay Kullanım Sağlayan Dokunmatik Kontrol Paneli

Dijital LED ekran ve dokunmatik kontrol paneli sayesinde buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölgelerine ilişkin tüm ısı ayarlarını kolaylıkla gerçekleştirebilir, otomatik modlardan birini tercih edebilir veya dolap içi mevcut ısıyı görüntüleyebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

 • Soğutma Sistemi: No Frost
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 328 kWh
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Dondurucu Net Hacmi: 108 Lt
 • Soğutucu Net Hacmi: 400 Lt
 • Dondurma Kapasitesi: 18 Kg/gün
 • Soğutucu Rafı: 4 Adet
 • Hızlı Soğutma: Var
 • Hızlı Dondurma: Var
 • Kapı Açık Uyarısı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.