Altus ALK 484 X No Frost iki Kapılı Kombi Tipi Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT-133349

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Enerji Tasarruflu Çalışma Prensibi

Gıdaların ideal ısı derecelerinde saklama avantajı sunan Altus ALK 484 X buzdolabı, aynı zamanda düşük enerji tüketimi ile bütçeye yük olmayan bir kullanım vadeder. No-frost çalışma sistemi, hızlı dondurma/soğutma modları ve kapı açık uyarısı gibi özellikleri ile de bu düşük enerji tüketimini destekler.

Sesli Uyarı Sistemi ile Güvenli Kullanım

Kapı açık kaldığında devreye giren sesli ikaz sistemi sayesinde hem buzdolabınızın hem de yiyeceklerinizin kullanım ömürleri korunur. Öte yandan, bu sistem sayesinde buzdolabı kapağı uzun süre kapısı açık kalmayacağı için de daha az enerji tüketir.

Donuk Gıdalar için Kombi Tipi Tasarım

Klasik tasarımın aksine dondurucu bölmesinin buzdolabının alt kısmında yer aldığı ve çekmeceli tasarımı ile düzenli bir kullanım sağlayan Altus ALK 484 X kombi tipi buzdolabı, yoğunlukla donuk gıda saklayan ve bulunduran kullanıcılar için büyük bir kolaylık sunar.

Kombi Tipi No-Frost Buzdolabı

No-Frost çalışma sistemi sayesinde karlanma ve buzlanma sorunları olmayan Altus ALK 484 X, kombi tipi olarak adlandırılan ve dondurucunun alt kısımda yer aldığı tasarımı ile büyük bir konfor sunar.

LED Ampul Sistemi ile Kusursuz Aydınlatma

Özel tasarım LED ampullerden meydana gelen aydınlatma sistemi ile buzdolabının hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinde kör nokta bulunmaz. Bu aydınlatma sistemi ise tüm dolaba hakim olmanızı sağlar.

Çok Düşük Çalışma Sesi Avantajı

Sadece 41 dB olan çalışma sesi ile çevreye rahatsızlık vermeyen Altus ALK 484 X kombi tipi no frost buzdolabı, ultra düşük olan bu çalışma sesi sayesinde varlığını kısa sürede unutturur.

Hızlı Soğutma ve Hızlı Dondurma

Soğutulmuş ve dondurulmuş gıdaların kullanım ömürlerinin korunması ve daha az enerji tüketimi için geliştirilen hızlı soğutma ve hızlı dondurma fonksiyonları sayesinde bütçe dostu bir kullanım vadeder. Söz konusu iki fonksiyon eklenen gıdalar ideal ısı derecesine ulaştığında otomatik olarak devre dışı kalır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUS ALK 484 X NO FROST IKİ KAPILI KOMBİ TİPİ BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Hacim (lt)
600 L +
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
460
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
84 CM
Derinlik (cm)
75 CM
Yükseklik (cm)
182 CM
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok