Profilo BMS681V1 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

5 Farklı Sıcaklık Modu

Bulaşıkları yıkamak için 5 farklı sıcaklık seçeneğinden herhangi biri kullanılabilir. Ayrıca model, yarım yük modunda da rahatlıkla yıkama işlemini yapabilir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bulaşık makinesinde gizli ısıtma rezistansı, geri emme önleyici ve dönüşümlü yıkama özellikleri de vardır. Tüm bunların yanı sıra üründe ayarlanabilir üst sepet de bulunur.

Oldukça Kısa Yıkama Süresi

Profilo bulaşık makinesinin en kısa programının uzunluğu 29 dakika iken en uzun programının uzunluğu ise 275 dakika olarak bilinir. Ayrıca modelde ön yıkama ve yıkama erteleme özellikleri de bulunur. Cihaz sayesinde yıkama işlemini 24 saate kadar ertelemek de mümkündür.

Birçok Farklı Yıkama Programı

Modelde ekonomik, hassas, hızlı ve yoğun olmak üzere dört farklı yıkama programı yer alır. Ürünün ekonomik yıkama programı sayesinde daha az elektrik ve su harcanır. Hassas yıkama programı ise cam bardak ve tabak gibi malzemeleri yıkamak için tercih edilir. Hızlı yıkama, kullanıcıların acelesi olduğu durumlarda kullanmak için harika bir moddur.

Düşük Güç ve Su Tüketimi

C grubu enerji sınıfında yer alan bulaşık makinesi, tek çalıştırmada 9,5 litre su ve 0,80 kWh enerji tüketimi ile dikkat çeker. Ayrıca 65 dB ses seviyesi ile bilinen ürünün yıllık elektrik tüketimi 73 kWh ve su tüketimi ise 2660 litre olarak bilinir.

Farklı Göstergeler Var

Modelin üzerinde yer alan panel ile tuz seviyesi, parlatıcı seviyesi ve kalan süre gibi yıkama konusunda önemli bilgiler rahatlıkla takip edilebilir. Ayrıca modelde çocuk kilidi ve cam & bardak koruma özellikleri de bulunur. Bu sayede yıkama işlemi, daha güvenli bir şekilde yapılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO BMS681V1 6 PROGRAMLI 12 KİŞİLİK BULAŞIK MAKİNESİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
12 KİŞİ
Program Sayısı
6
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
0,807
Su Tüketimi (lt)
9,5 LT
Desi
102
Çocuk Kilidi
VAR
Orıjınal Renk
INOX
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok