Profilo BMA5101EV 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Otomatik Yıkama Ayarı

Profilo BMA5101EV 5 programlı ankastre bulaşık makinesi, “Auto 3in1” özelliği sayesinde makinenizde yer alan deterjanın türünü otomatik olarak algılayarak yıkama süresini belirler. Bulaşıklarınızın kirlilik seviyesine göre zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Hızlı Yıkama Özelliği

Profilo BMA5101EV 5 programlı ankastre bulaşık makinesi, tam kapasite dolu bulaşıklarınızı “Ekspres 60'” opsiyonu ile 1 saatte hızlıca yıkar. Yarı dolu makineleri ise “Ekspres 29'” opsiyonunda sadece 29 dakikada yıkar.

5 Farklı Program Opsiyonu

“Yoğun 70 °C”, “Eko 50 °C”, “Hızlı 65 °C”, “Hızlı 45 °C” ve “Ön Yıkama” olmak üzere 5 farklı yıkama seçeneği sunan bulaşık makinesi, bulaşıklarınızı kirlilik oranına göre yıkamanıza yardımcı olur.

Tasarruflu Enerji Tüketimi

Normal kirlilikteki bulaşıklar için ideal yıkama sunan “Eko 50°C” programında ortalama 1,02 kW, off modunda ise 0,1 W enerji tüketimi ile tasarruf sağlar.

Akıllı Göstergeler

LED aydınlatmalı akıllı göstergelere sahip olan Profilo BMA5101EV 5 programlı ankastre bulaşık makinesi, eksik tuz ve parlatıcı uyarısı vererek makineyi çalıştırmadan önce sizi uyarır.

Çoklu Su Koruma Sistemi

Olası su baskınlarına karşı çoklu su koruma sistemi özelliğine sahip Profilo BMA5101EV 5 programlı ankastre bulaşık makinesi, kendini otomatik olarak korumaya alarak güvende hissetmenizi sağlar.

Geniş Hacimli Bulaşık Makinesi

Profilo BMA5101EV 5 programlı ankastre bulaşık makinesi, 12 kişilik bulaşığı rahatça yıkayabileceğiniz geniş bir iç hacim sunar.

Ankastrelere Özel Tasarım

Ön panelinde herhangi bir gösterge ya da düğmenin bulunmadığı bu bulaşık makinesi, mutfak mobilyalarınızla bütünleşen bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 12 kişilik
  • Auto 3in1 Özelliği
  • Ekspres Hızlı Yıkama Modu
  • 5 Farklı Program
  • Çoklu Su Koruma Sistemi
  • Ürün ölçüleri (YxGxD): 81,5 x 59,8 x 55 cm
  • Eksik Tuz ve Parlatıcı Göstergesi
  • Tam Ankastre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.