Dhink Baby Koala Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sevimli Bebek Koala Görünümü

Bebek ve çocuk odalar için tasarlanmış olsa da herkese hitap eden Dhink Baby koala gece lambası, uyuyan bir bebek koala görünümdedir. Çocukların daha kolay uykuya dalmaları için tasarlanan bu lamba huzurlu ve loş bir ortam oluşturur.

Renk Değiştiren Eğlenceli Tasarım

Çalışırken farklı ışık renklerine geçiş yapan ve masalsı bir atmosfer oluşturan Dhink Baby koala gece lambası sakinleştirici görünümünün yanı sıra renk değiştirebilen eğlenceli bir gece lambası olarak öne çıkar.

Otomatik Kapanan Uyku Modu

15 dakikalık zamanlayıcısı sayesinde çocuğunuz uykuya daldıktan sonra otomatik olarak kendiliğinden kapanır. Bu zamanlayıcı modu hem daha az enerji tüketilmesini sağlar hem de lambanın kullanım ömrünü korur.

Uzun Pil Ömrü Avantajı

Zamanlayıcı modu ve LED teknolojisi sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlar. Böylece piller kısa sürede tükenmez ve bütçe dostu bir kullanım süreci sunar.

Taşınabilir Minimal Tasarım

Minimal boyutları sayesinde dilediğiniz yere yanınızda götürebilir, çocuğunuzun misafirlikte veya tatilde de huzurlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: LR44
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 10,1x6,5x6,5 cm
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.