Skullcandy Venue S6HCW Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi ile Dış Sesleri Engelleme

Tek tuşla etkinleştirilebilen “Aktif Gürültü Önleme” (ANC) modu ile etraftaki dikkat dağıtan sesleri engeller. Bu sayede kullanıcı müzik dinleme, film izleme, podcast yayınları gibi aktivitelere odaklanabilir. 

Tek Tuşla Dış Sesleri Duymayı Sağlayan Monitör Modu

Skullcandy Venue S6HCW Bluetooth kablosuz kulak üstü kulaklıkta bulunan “Aktif Gürültü Önleme” modu, sadece tek bir dokunuşla monitör moduna geçme avantajı sunar. Bu mod sayesinde kulaklığı çıkarmaya gerek kalmadan dış ortam sesleri net bir şekilde duyulur hale gelir.

Özgürce Hareket Etmek için Kablosuz Bağlantı

Bluetooth 4.0 teknolojisi ile müzik kaynağına bağlı kalmadan özgürce hareket etme avantajı sağlar. Kablosuz kullanım sayesinde çevrim içi birçok aktiviteyi gerçekleştirme olanağı tanır. Böylece Skullcandy Venue S6HCW Bluetooth kablosuz kulak üstü kulaklık ile spor salonlarında, doğa yürüyüşlerinde veya alışveriş yaparken kablolarla kısıtlanmadan konforlu bir kullanım sağlanır.

Aktif Asistanla Tek Tuşla Yol Tarifi ve Mesaj Gönderebilme

Tek bir dokunuşla etkinleştirilebilen aktif asistan sayesinde telefonun birçok özelliği kullanılabilir. Siri, Google Asistan, Amazon Alexa ile çalışan asistan özelliği sayesinde ses ve mikrofon kontrolü yapılabilir, mesaj gönderilebilir, yol tarifi alınabilir ve komut vererek daha birçok özellik kullanılabilir.

Bluetooth Teknolojisi ile Kulaklığın Yerini Belirleme

Dahili Tile teknolojisi, Bluetooth sayesinde akıllı telefon üzerinden kulaklığın yerinin tespit edilmesine imkân tanır. Bu sayede Skullcandy Venue S6HCW Bluetooth kablosuz kulak üstü kulaklığın kaybolması sorununu ortadan kaldırır. 

Hafızalı Köpük Tasarımı ile Konforlu Kullanım

Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş dayanıklı ve hafif tasarımı ile dikkat çeken kulaklık, ayarlanabilir kafa bandı ve özel tasarım kulak pedleri ile konforlu bir kullanım sağlar. Kulak pedlerinde bulunan yumuşak hafızalı köpük, kullanıcının anatomisine göre şekillenerek uzun süreli kullanımlarda bile kullanıcıya rahatsızlık vermez.

Kristal Berraklığında Ses İletim Performansı

Bir müzik parçasında yer alan en tiz seslerden, yüksek baslara kadar tüm detayları duymak isteyen kullanıcılara hitap eden Skullcandy Venue kulaklık, kristal berraklığında ses iletimi gerçekleştirir. Eşsiz bir müzik keyfi vadeden dengeli bas performansı ile övgü toplamasının yanı sıra, telefon görüşmeleri veya görüntülü konuşmalarda da yüksek performans gösterir.

Hızlı Şarj ile 5 Saate Varan Kullanım Avantajı

24 saate kadar kesintisiz müzik sunabilen şarj edilebilir lityum pile sahiptir. Bu pil sayesinde, kulaklık tam şarj ile tüm gün tam performans gösterir. 

Teknik Özellikler 

 • Tipi: Kulak Üstü
 • Ses Özelliği: Stereo
 • Bağlantı Tipi: Kablosuz
 • Bağlantı Türü: Bluetooth 4.0
 • Kullanım Mesafesi: 30 m
 • Frekans Tepkisi: 20Hz – 20KHz
 • Toplam Harmonik Bozulma: <% 0,1 (1mW / 500Hz)
 • Ses Basıncı Seviyesi: 97.3 dB Empedans: 32 ohm
 • Sürücü Çapı: 40 mm
 • Şarj Süresi: 157 dk
 • Şarj Tipi: USB
 • Hızlı Şarj Süresi: 10 dk
 • Hızlı Şarj Kullanım Süresi: 5 sa
 • Kullanım Süresi (Genel-Yoğun): 40 - 24
 • Ağırlık: 275 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.