Ugreen Type-C ve USB 3.0 SD TF Kart Okuyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

USB 3.0 Veri Aktarım Desteği

Ugreen Type-C ve USB 3.0 SD TF kart okuyucu, USB 3.0 özelliği ile 5 Gbps’e kadar hızlı veri aktarımı sağlar. Bu sayede hafıza kartlarınızı USB/Type-C uyumlu PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve OTG içeren tabletlerde veri aktarımı için kullanabilirsiniz.

Uyumlu Çalışma

Ugreen Type-C ve USB 3.0 SD TF kart okuyucu; USB/Type-C uyumlu PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve OTG içeren tabletlerle uyumludur.

Kolay Kullanım

USB/Type-C kart okuyucu; büyük kapasiteli “SD, SDHC, SDXC, RS-MMC, MMC, micro SD, micro SDHC, micro SDXC ve UHS-I” kartları dahil olmak üzere hafıza kartlarını destekler. Bunun için bilgisayar veya tabletlerinize herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur; tak çalıştır olarak kullanıma hazırdır.

Özellikler

  • 5 Gbps'e Kadar Aktarım Hızı
  • Uyumlu İşletim Sistemi: Windows, Mac OS, Linux vb.
  • SD Yuvası: SD, SDHC, SDXC, RS-MMC, MMC
  • Micro SD Yuvası: Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.