Sepet 0
Katılım Kriterleri
 • Turkcell Pasaj'dan Yapı Kredi, Akbank kredi kartları ile yapacağınız taksitli işlemlerde vade farksız +2 taksit fırsatı sunulmaktadır.
 • Banka bazlı +2 taksit detayları aşağıdaki gibidir:

Banka+2 Taksitin geçerli olacağı taksit sayılarıMinimum Alışveriş TutarıDahil Olan KartlarDahil Olmayan Kartlar
Akbank2 ila 10 Taksit arası taksitlerde geçerli100 TLBireysel ve Ticari Kartlar
Yapı Kredi

2 ila 10 Taksit arası taksitlerde geçerli

(İşlemler ek taksit ile beraber en fazla 12 taksite bölünecektir)

300 TLYapı Kredi bireysel kredi kartlarıYapı Kredi ticari kredi kartları, World Eko, World Business Eko kartlar dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında banka tarafından taksitli işlemlere +2 taksit ekstreye yansıtılacaktır. Ödeme adımında seçilecek taksit sayısına ek olarak +2 taksit alışveriş sonrasında yansıtılacaktır.
 • Artı taksit ödeme adımında uygulanan taksit üzerine banka tarafından eklenmektedir. Turkcell Pasaj üzerinden 2 taksit ve üzeri yapılan taksitli alışverişlerde kampanya geçerli olup tek çekim alışverişlerde artı taksit uygulaması bulunmamaktadır.
 • Yapı Kredi, Akbank kredi kartları kampanyaya dahil olup diğer banka kartlarıyla yapılan taksitli alışverişlerde artı taksit fırsatı bulunmamaktadır. Anlaşmalı bankaların ana platform kartlarıyla yapılacak alışverişlerde kampanya geçerli olup, kampanyaya dahil olmayan kartlarla ilgili detaylı bilgiye bankanız ile görüşerek ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Üye İşyerlerindeki POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Taksitli işlemlere artı taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılır. Artı taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.
 • Kampanyadan faydalanmak için alışveriş öncesi katılım şartı aranmamaktadır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay , “yenileme merkezi" veya “yetkili satıcı" niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Ekspress limitle yapılan işlemler, FastPay ile yapılan işlemler, puan kullanımları, nakit çekim ve benzer işlemler, mail order işlemleri, anlık veya otomatik fatura ödemeleri, vergi, fon ve sigorta ödemeleri, yurtdışında yapılan tüm alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Taksitli işlemlere artı taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılır. Artı taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Artı taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 12'yi geçemez.
 • Sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve taksitli nakit avans (TNA) işlemlerinde artı taksit yapılamaz.
 • Turkcell ve anlaşmalı bankalar kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Turkcell Pasaj’dan taksitli alışveriş yapan Yapı Kredi, Akbank müşterileri yararlanabilir.​​​