Sepet 0

Öğrencilere Özel Samsung Galaxy A32 Fırsatı

(1 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle
Katılım Kriterleri

 • Kampanya 17.11.2023-30.11.2023 tarihleri arasında geçerlidir.         
 • Kampanyaya katılmak için link üzerinden öğrenciliğin doğrulanması gerekmektedir.
 • Öğrenciliğini doğrulayan tüm öğrenciler bi’öğrenci sitesindeki fırsatlar alanından Turkcell Pasaj kampanyasına katılarak kodunu almalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak için ürünü sepete ekleyip "İndirim Kodu Ekle" alanına alınan kodun yazılması gerekmektedir.  
 • Samsung Galaxy A32’de geçerli hediye çeki yalnızca Turkcell Satış A.Ş. satıcısında geçerlidir.  
 • Samsung Galaxy A32 ürününü biogrenci.com’dan öğrenciliğini doğrulayıp,kodu alan öğrenciler 8.599 TL’ye alabileceklerdir.
 • %44.44 'lük indirim sepet sayfasında görülmeyecektir. Sipariş sonrası satın aldığınız cihazın faturası ile birlikte https://gsbbiz.gsb.gov.tr/  sitesinden iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Her bir müşteri yalnızca 1 adet hediye çekine hak kazanabilir.
 • Kodu sadece kazanan kişi kullanabilir.
 • 31.11.2023’e kadar kullanılmayan çek kodları iptal edilecektir.              
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya ürünlerinin farklı renklerinde farklı fiyat teklifi bulunabilir.
 • Kampanya yalnızca Turkcell Uygulaması ve turkcell.com.tr/pasaj'daki satışlarda geçerlidir.
 • Kampanyalı ürüne kampanya süresince birden fazla satıcı farklı fiyatlardan teklif verebilir. En ucuz fiyat kampanya süresince değişkenlik gösterebilir.
 • Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrenciye vergisiz telefon nedir?

Vergisiz telefonlar olarak aranan bu destek aslında Cumhurbaşkanlığı kararı ile yüksek öğretim öğrencilerine teknolojik cihaz ve internet desteği verilmesine ilişkin bir uygulamadır. Öğrenciler; belirli şartları sağlayarak, 9.499 TL altında satın aldıkları cihazları devlet cihaz desteğiyle satın alabilecekler.

Öğrencilere teknolojik cihaz desteği kampanyası ne zaman başlar?

Cumhurbaşkanlığı kararı ile 1 Kasım 2023 tarihinden itibaren satın alınan ve şartları sağlayan telefon, bilgisayar ve tabletler bu kampanya içerisinde değerlendirilebilir. 1 Kasım 2023 tarihinden önce alınan cihazlar, 9.500 TL altında olsa bile bu destekten yararlanamazlar.

Öğrenciye vergisiz telefon / teknolojik cihaz desteği şartları nelerdir?

Yükseköğretim Öğrencilerine Teknolojik Cihaz Desteği Verilmesine İlişkin Karar kapsamında teknolojik cihaz desteğinden faydalanmak isteyenlerin aşağıdaki şartları sağlaması gerekmektedir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,
 • Açık öğretim programları hariç bir yükseköğretim kurumuna kayıtlı öğrenci olması,
 • Satın alma tarihi itibarıyla 26 yaşından gün almamış olması,
 • Teknolojik cihaz desteği başvurusunda bulunulan bilgisayar cihazı ile mobil telefon cihazınınvergiler dahil nihai satış bedelinin 9.500,00 Türk lirasından az olması,
 • Satın alınan teknolojik cihazın ikinci el olmaması,
 • Satın alınan teknolojik cihaza ilişkin elektronik ortamda düzenlenen fatura olması ve faturanın desteği alacak öğrencinin Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasını da içerecek şekilde adına düzenlenmiş olması,
 • Satın alınan teknolojik cihaz için bildirilen IBAN numarasının satın alan öğrenciye ait olması,
 • Satın alınan mobil telefon cihazı için kullanılacak telefon hattının satın alan öğrenciye ait olması,
 • Elektronik ortamda düzenlenen faturanın ilgili bölümlerine satın alınan cihazın Bakanlık tarafından talep edilen bilgilerinin yazılmış olması,
 • Elektronik ortamda düzenlenen faturada desteğe konu teknolojik cihaz dışında ürün olmaması, şartlarını birlikte sağlaması gerekir.

Vergisiz telefon nasıl alınır? Vergisiz telefon kampanyası ne zaman başlar?

Cumhurbaşkanlığı kararı ile 1 Kasım 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak bu uygulama ile vergisiz telefon almak için öncelikle belirtilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Daha sonra Turkcell Pasaj’dan 9.500 TL altında bir telefon satın alabilirsiniz. Vergi iade süreci Turkcell tarafından sağlanmayacaktır, süreçleri Gençlik ve Spor Bakanlığı web sitesinden takip edebilirsiniz. Tercihinizi yaparken bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Öğrenciye vergisiz telefon / cihaz desteği tutarı nasıl hesaplanır?

Öğrenci tarafından yapılan başvurunun kabul edilmesiyle beraber; mobil telefon cihazının satış bedelinin %44,44’ü, bilgisayar cihazlarının nihai satış bedelinin %16,66’sı oranında teknolojik cihaz desteği hesaplanabilir. Destek tutarı, öğrencinin bildirdiği IBAN numarasıyla hesabına aktarılır. Başvuru süreciyle ilgili bilgilendirme sistem üzerinden sağlanır. Satın alınan birden fazla cihazda, öğrenciye ödenecek toplam tutar 5.500 TL’yi geçmeyecektir.

Vergisiz telefonların kullanım zorunluluğu var mı?

Teknolojik cihaz desteği kapsamında edinilen mobil telefon cihazları, destekten yararlanma tarihinden itibaren en az iki yıl süre ile sadece destekten yararlanan tarafından kullanılır

Öğrenci teknolojik cihaz desteği için yerli üretim telefon mu alınmalı?

Cumhurbaşkanlığı resmi açıklamalarında alınacak telefonların yerel olma zorunluluğu belirtilmemiştir. 9.500 TL (en yüksek 9.499 TL) altı olan tüm telefonlar için bu destek geçerlidir.

Öğrenciye teknolojik cihaz desteği / vergisiz telefon başvurusu nasıl yapılır?

Teknolojik cihaz desteğinden faydalanmak isteyen öğrencilerin Bakanlık bilişim sistemi üzerinden başvuru yapması gerekir.Kimlik doğrulaması yapılmak suretiyle Bakanlık bilişim sistemi üzerinden yapılan başvuruda;

 • a) Kimlik bilgilerinin,
 • b) Fatura numarası, fatura tarihi ve teknolojik cihazın satın alındığı firmanın vergi kimlik numarası veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasının,
 • c) Kendi adına kayıtlı telefon numarasının,
 • ç) IBAN numarasının,
 • d) Mobil telefon cihaz desteği için IMEI numarasının,
 • e) Bakanlık tarafından talep edilen diğer bilgi ve belgelerin,

sisteme girilmesi zorunludur.

Vergi iadesini ne zaman alabilirim?

Tüm şartlar sağlandığında ve başvuru süreçleri tamamlandığında; fatura kesim tarihini takip eden ayın 20’si itibariyle iptal ve iade işlemi bulunmayan cihazlara yönelik olarak indirim tutarı verilen IBAN adreslerine gönderilecektir. Gelişmeleri Gençlik ve Spor Bakanlığı web sitesinden takip edebilirsiniz.

Öğrenciye vergisiz telefon vergi iadesini kim yapacak?

Vergi iade süreci Turkcell Pasaj üzerinden yapılmayacaktır. Satın alımı yapan öğrenci faturasıyla beraber https://gsbbiz.gsb.gov.tr/ web sitesinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak vergi iade başvurusu yapmalı ve bu sistemden başvuru sürecini takip etmelidir.

5.500 TL indirim satın alırken sepete yansıyacak mı?

Turkcell Pasaj’da tüm cihazlar mevcut fiyatları üzerinden satışa sunulacaktır. 9.500 TL altında (maximum 9.499 TL olmalıdır) satın alınan telefon, bilgisayar ve tablet cihazları üzerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı web sitesinden yapılan başvuru sonucunda vergi iadesi yapılacaktır. Alınan her cihaz için ayrı ayrı 5.500 TL’lik indirim yapılmayacak, toplam destek tutarı 5.500 Türk Lisası’nı geçmeyecektir.

Turkcell Pasaj 9.500 TL altı telefonlar nelerdir?

Turkcell Pasaj'da pek çok marka ve modelde 9.500 TL altında satılan akıllı telefonlar bulunmaktadır. Belirtilen fiyat aralığındaki tüm telefon modelleri Turkcell Pasaj’dan satın alabilir ve Gençlik ve Spor Bakanlığı web sitesinden başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Telefonumu neden Turkcell Pasaj'dan almalıyım?

Ücretsiz ve hızlı kargo ile Turkcell Pasaj güvencesi altında 9.500 TL altı seçtiğin telefon modelini güvenle satın alabilirsin. Turkcell Pasaj avantajlı fiyatlar ve ödeme yöntemlerini www.turkcell.com.tr/pasaj​ adresinden inceleyebilirsin.

Açık Öğretim öğrencileri vergisiz telefon alabilir mi?

Resmi Gazete’de yapılan açıklamalara göre; yükseköğrenim öğrencilere verilen vergisiz telefon desteği ancak örgün öğrenim öğrencileri için geçerlidir. Açık öğretim öğrencileri bu uygulamadan yararlanamayacaklardır.

Kaç tane vergisiz telefon alabilirim?

Belirtilen şartlara uygun öğrenciler bir defaya mahsus vergisiz telefon desteğinden yararlanabilirler. Aynı cihaz tipine sahip yalnızca bir adet ürün için destek tanımlanacaktır. Bir öğrenci hem telefon hem bilgisayar veya tablet alabilir. Bir öğrencinin bir defaya mahsus olmak üzere kullanabileceği teknolojik cihaz destek tutarı toplamı en fazla 5.500 Türk Lirası’dır.

9.500 TL altında aldığım telefonu iade edebilir miyim?

İade süreçleri standart Turkcell Pasaj iade süreci kapsamında ilerleyecektir. Cihaz desteği süreçleri yasal ürün iptal/ iade süreci kontrollerinden sonra başlayacaktır.

Daha Fazla