Sepet 0
Katılım Kriterleri

  • 1-10 Mart 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile Turkcell Pasaj'dan yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı!                    
  • Maximum Kart'ınız ile 10 Mart 2024 tarihine kadar turkcell.com.tr/pasaj 'dan yapacağınız alışverişlerinizde sepet tutarınız dahilinde peşin fiyatına 3 ay taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Ek koşullar: Maximum Kart'a özel bu kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya yalnızca sepette ödeme esnasında geçerlidir. Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. İş Bankası ve Turkcell kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no'lu Resmi Gazete'de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal mevzuat gereğince kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.          

Ayrıca;                             

Elektronik eşya alımlarında azami taksit sayısı 4 (fiyatı 5.000 TL'ye kadar olan televizyon alımlarında 9)

Tablet alımları hariç bilgisayar alımlarında azami taksit sayısı 12, (Kampanya kapsamında azami 9 taksit olarak belirlenmiştir.)

Tablet alımlarında azami taksit sayısı 6,

Mobilya ve elektrikli eşya alımlarında azami taksit sayısı 9 taksit olarak belirlenmiştir. 

  • Kampanya kapsamında 12 ay vadeye kadar taksitlendirme olmakla birlikte satışı gerçekleştirilen ürünler için uygulanacak taksit vadeleri Turkcell Pasaj tarafından belirlenmekte ve ürün fiyatının denk geldiği aralığa göre yukarıdaki detaylar referans alınarak maksimum taksit sayısı uygulanmaktadır.   
  • Bankamızca alışveriş içeriğinin tespit edilememesi ve taksitlendirme kısıtlaması/taksitli işlem alt limitinin firma tarafından yönetilmesi sebebiyle taksit seçeneğinin internet sitesinde sepet adımında seçilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Sonradan faizsiz taksitlendirme kampanyası değildir.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Turkcell kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​​Kampanya 1-10 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir. ​​

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

​Peşin Fiyatına 3 aya varan taksit fırsatı kampanyamızdan Maximum Kart sahibi bireysel müşterilerimiz faydalanabilir. ​​​