Samsung 65Q67A 65 inç Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Kontrast Aralığı

Gelişmiş bir kontrast aralığı için arka ışık renk tonları kullanılmıştır. Dual LED teknolojisi ile izlediğiniz görüntülerin kontrast oranı daha cesur ve doğru bir şekilde yansır.

Hiçbir Ayrıntıyı Kaçırmayın

Quantum HDR teknolojisine sahip Samsung TV, sinematik ölçekte geniş bir kontrast aralığı oluşturur. Bu sayede en ufak ayrıntıları bile gösteren görüntü kalitesi ile daha keyifli bir seyir deneyimi elde edebilirsiniz.

Hızlı ve Akıllı Bir İşlemci

Samsung 65Q67A 65 inç Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV 4K quantum işlemci lite teknolojisi ile üretilir. Bu güçlü işlemci ortama göre ses kalitesini optimize etme özelliğine sahiptir. Ayrıca görüntüler yüksek çözünürlük değerleri ile yansır.

Etkileyici Çevresel Sesler

Nesne takip sistemli ses lite ayrıcalığına sahip ürün üstün kalitede bir ses deneyimi yaşatır. Sizi çevreleyen 3 boyutlu sesler, sanal üst kanal seslerle bir araya gelerek farklı bir deneyim yaşatır.

Uyuma Kulak Verin

TV ve soundbar hoparlörlerinin aynı anda çalışmasını sağlayan Q-Symphony teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji uyumlu ses efektlerinin ortaya çıkmasını sağlar.

Şık ve İşlevsel Tasarım

Samsung 65Q67A AirSlim teknoloji ile hiç olmadığı kadar ince bir formda üretilmiştir. Duvar ile mükemmel uyum sağlayan tasarımının yanı sıra ayarlanabilir ayakları televizyonunuzu dilediğiniz yükseklikte kullanmanıza fırsat sunar.

Geniş Görüntü ve Game Bar

Geniş oyun görüntüsü ve kullanışlı ekran barı sayesinde kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey var. Aynı zamanda kulaklık ve pek çok farklı fonksiyonu rahatça kullanabilirsiniz.

Bixby Ses Asistanı

Birçok farklı dilde anlaşabileceğiniz asistanı ses komutunuz ile kontrol edebilirsiniz. Bu sayede TV üzerinde kolayca kontrol sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük: 3840x2160
  • HDMI: 3
  • USB: 2
  • Enerji Verimlilik Sınıfı: F
  • Bluetooth Ses Sistemi: Evet
  • Web Tarayıcısı: Evet
  • Dokun ve İzle: Evet
  • Wi-Fi Direct: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.