Samsung 65LS03A 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 27.11.2021
RENK

AYTEN ERMURAT-140504

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kuantum Teknolojisinin Gücü

Kuantum renk noktalama teknolojisi ile en kaliteli görüntüyü sunan QLED TV Samsung 65LS03A, televizyon izlemeyi başka bir boyuta taşır. Daha güçlü görüntüler ve kristal netliğinde ses deneyimini yaşarsınız.

Tüm Sahneler Çok Gerçek

4K ultra HD teknolojisi ile 3840x2160p çözünürlük sunan Samsung 65LS03A 65 inç TV sayesinde sahneleri tüm çıplaklığı ile görürsünüz. En iyi izleme deneyimi için yüksek çözünürlük ve bol detayla sahnenin dramatik etkisini artırır.

Her Açıdan Mükemmel İzleme

65 inç 165 ekran boyutundaki model, düz ekran tasarımı ile geniş izleme açısı sunar. Odanın neresinde olursanız olun parlamasız, canlı görüntüler izlersiniz.

Ekstra Kalabalığa Gerek Yok

Tek başına en iyi ses ve görüntü için yeterli olan 65LS03A TV’nin dahili uydu alıcısı sayesinde ekstra ürüne ihtiyacınız olmaz. Uydu kanallarına birkaç basit ayarlama ile ulaşır, ekstra kutuların kalabalığından kurtulursunuz.

Yüksek Kontrast, Derin Görüntüler

HDR özelliği bulunan model, gölge ve ışığı en muntazam şekilde ayarlayarak sahnenin gerçekliğini artırır. Derin gölgeler ve milyonlarca renk tonu ile izlediğiniz filmin içindeymiş gibi hissedersiniz.

Ev Ağına Bağlanın

Evinizde kullandığınız interneti artık televizyonunuzda da değerlendirebilirsiniz. Akıllı özelliklere sahip Samsung 65LS03A 165 ekran TV sayesinde sosyal medyanızdan, popüler içerik platformlarına kadar her uygulamaya sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Kararlı Wi-Fi bağlantı gücü ile internet dizilerini geniş ekranda izleyebilirsiniz.

Şık ve Modern Çerçeve Tasarımı

İnce ve modern çerçevesi, zarif V ayakları ile televizyon köşesi bir tabloya dönüşür. Dilediğiniz görüntüyü açarak ince çerçeve ile sanatsal dekorasyonu yakalayabilirsiniz.

Kristal Netliğinde Duymanın Tadı

Güçlü hoparlörleri ile iyileştirilmiş ses performansı sunan model, kristal netliğinde dinleme zevkini size yaşatır. En küçük seslere kadar detaylı şekilde duyabilir, televizyonun sesini yükseltmeden tüm filme hakim olabilirsiniz.

Özellikler

  • Özellikler: Dahili Uydu Alıcısı, Smart TV
  • Bağlantı: Wi-Fi
  • Ekran: 65 inç, 165 ekran
  • Görüntüleme: QLED, 4K Ultra HD, 3840x2160 Piksel, HDR
  • Tasarım: Modern, İnce Çerçeve, V Ayak

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.