LG 49NANO816 49 inç 124 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Nanocell LED TV

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Renklere Canlılık Katan NanoCell Teknolojisi

Geliştirdiği teknolojilerle pek çok yeniliğe imza atan LG, 49NANO816 LED TV modelinde yer verdiği NanoCell teknolojisi ile yeni bir devrin kapılarını aralıyor. Panel üzerinde yer alan 1 nanometre boyutlarındaki nanopartiküller, soluk renkleri filtreleyerek canlı ve gerçekçi renkleri ekrana taşıyor. Bu sayede her pikselde yakalanan kalite, bütüne bakıldığında olağanüstü bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor.


Gerçekliğin Sınırlarını Zorlayan 4K Çözünürlük

LG 49NANO816 Smart Nanocell LED TV, uluslararası standartlarda sunduğu 4K çözünürlük sayesinde beklentilerin ötesine geçiyor. 3840 x 2160 piksel oranları ile ekrana gelen görüntüler netliği ile görenleri hayran bırakıyor. Piksel yoğunluğunun fazla olması daha net ve canlı bir görüntüyü garanti ederken aynı zamanda izlediklerinizin gerçekçiliğini artırıyor. Üstelik tüm bunlar gerçekleşirken panelde yer alan filtreler zararlı ışıktan korunmanızı sağlıyor.

Detayları Açığa Çıkaran Üstün HDR Deneyimi

LG 49NANO816 Smart Nanocell LED TV, sunduğu HDR desteği ile ekrana gelen görsellere canlılık katıyor. Daha yüksek kontrast oranı ile sahnelerin daha çarpıcı hâle gelmesini sağlayan özellik, karanlık sahnelerdeki detayların kaybolmasına engel oluyor. HDR 10 Pro ve HLG Pro desteklerinin bir arada olması şaşırtıcı bir performansı ortaya çıkarıyor.

Seyir Zevkini Yükselten Çarpıcı Tasarım

Sunduğu görsellerle seyir zevkini yükselten LG 49NANO816, dış görünümüyle de evinize şıklık katıyor. Sade görünümü ile dikkat çeken model, bulunduğu ortama kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. İnce çerçeveler daha modern bir görünüm ortaya çıkarırken ekrana odaklanmayı kolaylaştırıyor.

Oyunseverlere Özel Düşük Giriş Gecikmesi

LG 49NANO816 NanoCell LED TV, film ve dizi izlemenin yanı sıra oyun konsolu gibi cihazlarla farklı kullanım şekilleri de kazanıyor. Pek çok kullanıcı TV modellerini oyun oynamak için de kullanıyor. Düşük giriş gecikmesi ile oyunseverleri mutlu etmeyi başarıyor. Gerçek zamanlı oyun oynamanıza olanak tanıyan bu özellik, her adımda rakiplerinizin önünde olabilmenize yardımcı oluyor.

Sizin için Düşünen AI ThinQ

Sayısız özelliğiyle kullanıcıların yaşantısına eğlence katan LG 49NANO816 NanoCell LED TV, AI ThinQ yapay zekâ desteğiyle yenilikleri evinize taşıyor. Verileri analiz ederek öğrenen yapay zekâ size uygun önerilerde bulunabiliyor. Üstelik akıllı ses tanıma sistemi sayesinde verdiğiniz komutları saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyor. AI ThinQ yorulmanıza gerek kalmadan sizin yerinize pek çok karar vererek yaşantınıza hız katıyor.

Çevrenizi Saran Ultra Surround Ses Deneyimi

2.0 hoparlör sistemi ile kullanıcıların karşısına çıkan LG 49NANO816 Smart Nanocell LED TV, sunduğu çok boyutlu ses deneyimi ile sizi aksiyonun tam ortasına yerleştiriyor. Yüksek ses şiddeti stadyum atmosferinde hissetmenizi sağlarken ses dengesi ayrıntıların kaybolmasına engel oluyor. Böylelikle üst düzey görüntü kalitesini tamamlayan ses, eksiksiz bir deneyimle sinema salonunu evinize taşıyor.

Sınırları Ortadan Kaldıran Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı

Sunduğu internet bağlantısı sayesinde belgeselden filme diziden müziğe pek çok görsel ve işitsel içeriğe erişebilmenizi mümkün kılıyor. Arzu edenler tarayıcı üzerinden gazeteleri takip edebilirken dileyenler sosyal medyada vakit geçirebiliyor. Yenilenen webOS arayüzü ise bunu çok daha kolay hâle getiriyor. Böylelikle geriye Netflix ve YouTube gibi uygulamalarla vaktinize eğlence katmak kalıyor.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 49 inç / 123 cm
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel (4K Full HD)
  • Ses Çıkışı: 20 W
  • Dahili HD Uydu Alıcısı: Var
  • İşletim Sistemi: webOS
  • USB / HDMI Girişi: 2 adet / 4 Adet
  •  Boyut (Ayaklı): 1096 x 710 x 263 mm
  • Ağırlık (Ayaklı): 15,5 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LG 49NANO816 49İNC 124 EKRAN UYDU ALICILI 4K ULTRA HD SMART NANOCELL LED TV
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Boyutu (inç)
49
Ekran Teknolojisi
QLED
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
49
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
VAR
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
LG

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı