Altus AL65L 8960 5B 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dev Ekranlı Seyir Keyfini Deneyimleyin

Altus AL65L 8960 5B ultra HD (4K) TV 65 inç (164 cm) dev ekranıyla seyir keyfinizi katlıyor. Onunla film ve dizileri sinema konforuyla izleyebilir, geniş ekran yapısının yarattığı görsel şölenin tadını evinizde çıkarabilirsiniz.

Smart TV Ayrıcalıklarıyla Tanışın

Online platformlarda yayınlanan içerikleri televizyonunuza taşıyan Smart TV özellikleri ile tanışmanın tam zamanı. Smart TV ile Wi-Fi ağına bağlanabilir, sosyal medya içeriklerini, farklı dizi ve film uygulamalarını televizyonunuzda görüntüleyebilirsiniz.

Farklı Giriş ve Çıkış Portlarıyla Eğlenceyi Artırın

Altus AL65L 8960 modeli ile farklı giriş ve çıkış portlarını deneyimleyebilir, hoparlör ve mikrofon gibi araçları televizyona bağlayabilirsiniz. Altus TV USB bağlantısı için de 2 adet giriş bulundurur. USB portu farklı pek çok format desteği sayesinde istediğiniz içeriği televizyondan görüntüleyebilmenizi sağlar. Ayrıca cihazda HDMI ve kulaklık portları da bulunur.

4K Kusursuz Ekran Performansı

Altus, AL65L 8960 5B 65 inçlik ekranda 4K ultra HD görüntü kalitesiyle çalışır. 3840x2160 ekran çözünürlüğü bulunan cihaz, yaklaşık 8,3 milyon piksele sahip yapısıyla mükemmel canlılıkta görüntüler sunar.

Dahili Cihazlarla Extra Materyale İhtiyaç Yok

Altus TV internet bağlantısı ve uydu bağlantısı için ayrıca cihaza ihtiyaç duymaz. Dahili Wi-Fi ve dahili uydu alıcısı ile cihaz bu işlemleri kendiliğinden gerçekleştirebilir. Bir kez kurulum yapıldığında uydu ve internet bağlantıları kusursuzca çalışır.

Daha Canlı Sesler için Dolby Digital Ses Sistemi

Altus TV özellikleri içerisinde sizi en fazla heyecanlandıracak olanlardan biri optik ses teknolojisidir. Dolby Digital ses sistemi, TV kullanımı sırasında seslerin daha yüksek, canlı ve net olarak duyulmasını sağlar. Bu ses sistemi dev akranla birleştiğinde, evinizde gerçek anlamda bir sinema keyfi yaşamaya hazır olabilirsiniz.

Online Yazılım Güncellemesiyle Daima En Yeni Teknoloji

Altus AL65L 8960 5B 4K ultra HD TV, otomatik güncelleme özelliği sayesinde her yeni güncellemede kendini yeniler. Bu sayede televizyonunuzu daima en güncel teknoloji ile kullanabilirsiniz.

Çocuk Kilidi Özelliği

Televizyon kullanımında kişisel gizlilik sağlanabilmesi için, kanal bazlı çocuk kilidi özelliği bulunur. Böylelikle çocuklarınızın TV kullanımını kontrol altına alabilir ve kanal seyrinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Özellikler

Ekran Boyutu: 65 inç
Ekran Özelliği: LED TV
Ekran Çözünürlüğü: 4K UHD (3840x2160)
PPR: 800 Hz
Ses Çıkışı: Optik Ses Çıkışı (Dolby Digital)
Dahili Uydu Alıcı : DVB-T2/C/S2
Wi-Fİ: Dahili
Güç Tüketimi (Max.): 165 W
USB: 2 adet
HDMI: CEC, ARC
Hoparlör (Ön): 2 adet
Boyut (Ayaklı) : 1463,2 x 908,5 x 284,1 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.