Piranha 7325 Çantalı Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Retro Görünümlü Pikap ile Anılarınızı Canlandırın

Piranha 7325 çantalı pikap, nostaljik tasarımıyla müzik keyfinizi zirveye taşıyan bir görünüme sahiptir. Masaüstü kullanıma uygun dizayn edilen bu plakla dilediğiniz plak türünü çalabilir, müzik köşenize hoş bir hava katabilirsiniz.

Kristal Berraklığında Ses Netliği

Plak çaların dahili ses sistemi ve hoparlörü, plaklarınızın orijinal seslerini duymanıza yardımcı olur ve kablosuz bağlantıyla çaldığınız müzik dosyalarınızı net bir şekilde aktarır.

Zahmetsiz Müzik Dinletileri için Dahili Hoparlör

Piranha pikabın dizaynında entegre bir hoparlör bulunur. Yerleşik hoparlör çaldığınız plakların sesini net ve yüksek duymanızı sağlar. Bu sayede  harici bir ses sistemi kullanmak zorunda kalmadan plak çalar ile tüm plaklarınızı sorunsuz çalabilirsiniz.

BlueTooth ile Kablosuz Bağlantı

Pikapta akıllı telefonlarla kablosuz bağlantı kurmak için Bluetooth özelliği bulunur. Böylece akıllı telefonlarınızda bulunan tüm müzik dosyalarını dinlemek için pikap üzerinde bulunan Bluetooth tuşuna basılı tutup telefonunuzda Piranha’yı seçmeniz yeterlidir. Bağlantı kurulduktan sonra çalma listenizi sırayla oynatmaya başlayabilir, plak ve müzik dosyalarınız arasında geçiş yapabilirsiniz.

Tüm Plak Türlerini Tek Plakla Dinleyin

Piranha plak çalarda tüm plak çeşitlerini çalabileceğiniz üç çeşit devir seçeneği vardır. 33, 45 ve 78 (33’lük, 45’lik, 78’lik) olarak adlandırılan bu devirler plağın türünü belirler ve Piranha ile eski yeni tüm plaklarınızı zahmetsizce çal

Pikabınızı Kişiselleştirin

Harici 3,5 mm jack girişi ile plak çalara hoparlör ya da kulaklık takabilirsiniz. kulaklık takarak müziğin sadece kendiniz için çalmasını sağlayabilir, ortamdakilere rahatsızlık vermeden çalma listelerinizi sadece kendiniz için oynatabilirsiniz.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Dizayn

Retro ve ahşap görünümlü Piranha 7325 plak çalar, dilediğiniz yere taşıyabilmeniz için çantalı olarak tasarlanmıştır. Hem müzik dinlemediğiniz zamanlarda kapalı tutarak tozlanmasını önleyebilir hem de dekoratif görünümünden yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Görünüm: Retro
  • Hoparlör Türü: Dahili
  • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
  • Bluetooth: Var
  • Giriş: 3,5 mm Jack
  • Giriş Voltajı: DC 5V/1A

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PIRANHA 7325 ÇANTALI PİKAP
Orıjınal Renk
RENKLİ
Marka
PIRANHA
Henüz yorum yok