Anker SoundCore Rave Mega Kablosuz Bluetooth Hoparlör 80 W-Ses Bombası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tescilli BassUp Teknolojisi

Anker Rave Mega her an, her yerde anında parti atmosferi oluşturmak için tescilli BassUp teknolojisini kullanıyor. Sesle eş zamanlı bası kuvvetlendirerek en keyifli ve güçlü deneyimleri yaşatıyor.


Fonksiyonel Eşleştirme

Aynı anda iki adet  Anker Rave Mega modelinden de müzik çalmak için tek bir cihaz üzerinden eşleştirme yapabilirsiniz. Daha güçlü ve tutkulu ses deneyimi için kablosuz stereo özelliğini kullanarak çift telefon bağlayabilir, müzik listesinin yönetimini paylaşabilirsiniz.


Göz Alıcı Beat-Driven Işık Gösterisi

Cihaz üzerinde yer alan alt LED işlevsiz olmasına rağmen üst LED parti havasını yaşatır. Ön tanımlı aydınlatma modlarından dilediğinizi seçmek için SoundCore uygulamasını kullanmak yeterli. Beat-Driven ışık gösterisi, ritimle senkronize aydınlatması sayesinde aksiyonu doruklara çıkarır.


Uzun Çalma Süresi

En eğlenceli partilerin yarım kalmaması ve müziğin hiç bitmemesi için Anker Rave Mega, 18 saate kadar varan çalma performansı gösterir.


Çok İşlevli Portlar

Müziğin akışına kendinizi kaptırdığınız anda cep telefonunuzun bataryasının bitmek üzere olduğunu görmek canınızı sıkmasın. USB portuna şarj cihazınızı takarak eğlenceye devam edebilirsiniz. Partiye heyecan katmak için mikrofon ve gitar da bağlayabilir, karaokenin tadını çıkarabilirsiniz.


Partinizi Dışarı Taşıyın!

Anker Rave Mega’nın esnek kulbu ve kompakt yapısı sayesinde dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda SoundCore uygulamasını kullanarak ses ayarlarını değiştirebilir, güçlü müzik deneyimini açık havada da yaşayabilirsiniz.


Eğlence Zirve Yapacak

Partiyi daha da hareketlendirmek için Anker Rave Mega aracılığıyla SoundCore uygulamasına girdiğinizde sizi sürprizler bekliyor. Doğruluk ve cesaret, kaegoriler ve şişe çevirmece gibi oyunlarla partinin heyecanını ikiye katlayabilirsiniz. Trance IPX7  korumasıyla suya karşı dayanıklı olan ürün, havuzbaşı partilerinin de vazgeçilmezi!


Yenilikçi ve Kararlı Bluetooth

Bluetooth 5.0 bağlantısının kararlılığı ile cep telefonuyla eşleşen model, en zorlu görevlerden bile başarıyla çıkar. Bluetooth aracılığıyla iki farklı cihaza bağlanarak hız kesmeden eş zamanlı değişimleri senkronize etmeye devam eder.

Özellikler

 • Marka: Anker
 • Model: Rave Mega
 • Tür: Ses bombası, bluetooth hoparlör
 • Güç Girişi: 100~240V, 50/60Hz (AC), 15V⎓3A (DC)
 • Güç Çıkışı: 5V⎓2,4A (USB), 80 W (PEAK)
 • Pil: 4900 mAh (kapasite), 7.4 V (güç), 4,5 saat (şarj süresi)
 • Çalma: 18 saat (max)
 • Suya Dayanıklılık: IPX7
 • Bluetooth: 5.0, 2402-2480 MHz (frekans), 20 m/66 ft (mesafe)
 • Özellikler: SoundCore uygulaması, BassUp teknolojisi, Beat-Driven ışık gösterisi, çift Bluetooth eşleşmesi, Çift stereo çalabilme, suya dayanıklılık, esnek taşıma kulbu, LED ışıklar
 • Standart Aksesuarlar: Anker Rave Mega hoparlör, kullanım kılavuzu,güç kablosu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.