Peugeot JM244 Dağ Bisikleti 360H V 24 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Engebeli Arazide Yüksek Performans

Engebeli arazide yüksek performans göstermeniz için JM244’ün dayanıklılığı daha fazladır. Hafif bir çerçevesi, süspansiyonu, geniş çaplı lastikleri ve dayanıklı tekerlekleri dik yokuşları tırmanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özellikleri ile Peugeot dağ bisikletini, doğa yürüyüşüne çıkarken veya kamp etkinliklerine katılırken yanınızda götürebilir, aktivitelerinize ivme kazandırabilirsiniz.


Hızlı Çevik ve Duyarlı

JM244 dağ bisikleti tümsekler, çukurlar, büyük ağaçlar da dahil olmak üzere arazide karşılaşabileceğiniz pek çok etkenle uyum sağlar. Güçlü yol tutuşu, hareketlerinize anında tepki veren gidonu ve güçlü çekiş gücü, sürüş konforu sağlar.


Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Peugeot, alüminyum jantları ve çelik kadro tipi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Ayrıca arazi şartlarına uyum sağlayan bir bisiklet olduğu için sürüş sırasındaki darbe ve titreşimlerden daha az etkilenir ve kolay kolay hasar almaz.

Düz Gidon Yapısı

JM244, düz gidon yapısıyla zorlu yollarda bile sürüşü daha konforlu hale getirir. Geniş tekerlekleri ve özel gidon yapısı sayesinde bisiklet dengeli duruşu kolaylaştırır.

Güçlü Fren Sistemi

Ergonomik tasarıma sahip olan JM244 dağ bisikleti, güçlü fren sistemi ile güvenli kullanım sağlar. Özellikle dik bir tepeden aşağı doğru inerken maksimum kontrol sunar.

Kolay ve Pratik

Tüm ayırt edici özelliklerinin yanı sıra, Peugeot JM244 dağ bisikleti, ergonomik tasarıma sahip olduğu için bakımı kolay ve zahmetsizdir. Bu sayede bakım zamanı geldiğinde herhangi bir destek almanıza gerek kalmaz.

Hafif ve Kompakt Tasarım

Dağ bisikleti, zorlu yollarda konforlu bir şekilde hareket edebilmeniz için tasarlanmıştır. Bu sebeple yol bisikletlerinden çok daha hafiftir. Hafif tasarımı sayesinde herhangi bir yolculuğa çıktığınızda bisikleti rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

21 Vites Özelliği

Peugeot JM244, 21 vites özelliği sayesinde kontrolü size bırakır. Düz yollarda vitesi yükselterek hızınızı artırabilir, sürüş konforunun tadını çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Peugeot
  • Bisikleti Tipi: Dağ Bisikleti
  • Vites Sayısı: 21
  • Vites Tipi: V-Fren
  • Jant: 24
  • Kadro Tipi: Çelik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.