Black Shark FunCooler Pro Telefon Soğutucusu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER


Süper Cpu Dondurucu

Oyun, tam olarak çok sıcak! Mobil oyununuzda çaylakları yakıyorsanız, telefonunuz kısa bir süre içerisinde ısınmaya başlayacaktır. İşte bu noktada FunCooler yanınızda. Gerçek bir ev tipi buzdolabından ilham alan FunCooler, bir dakika içinde sıcaklıkları 14°C’a düşürmek için donma çipi ve turbo fanını birleştirir. 

Yüksek Hız Düşük Ses

FunCooler termal elektrik soğutma sistemi kullanır. Peltier etkisi ile telefonunuzun yüzeyinden ısı emilir ve fan sistemine doğru yayılır. 6200 rpm dönme hızına sahip yedi fan kanadı, soğutma sisteminden çıkan ısının hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar. 6200 RPM’nin ne kadar hızlı olduğunu merak ediyor musunuz? Bir helikopter motorunun iki katı hızından bahsediyoruz. 

Tam İsabet

147 soğutma sütunundan yapılan alüminyum soğutucuda ısının saklanacak hiçbir yeri olmayacak. Fan etkinleştirildiğinde, tozlar püskürtülür ve telefonunuzun ısısı buz gibi bir soğuğa inmeye başlar. Sıcaklık bir dakikada 14°C’ye düştüğü ve 10 dakika içerisinde şok edici -13.9 °C’ye ulaşabildiği için buz gibi bir soğuk diyoruz.

Stlinizi Gösterin

34 özleşetirilebilir desene sahip 12 LED ışıktan oluşan RGB halo ışık şeridi ile kendi tarzınızı oluşturun.

Tak ve Oyna

Hızlıca oyuna başlamanız için, şarj sistemini kullanılmadı. FunCooler’I etkinleşmek için sadece 5 V / 2 A veya üzeri güç çıkışına sahip bir Type-C şarj cihazına bağlayın.

Süper Akıllı

Shark Kit uygulaması Bluetooth uyumluluğu, Android ve iOS’ta size tam kontrol sağlar. Soğutma seviyeleri, ışık efetleri ve dahili bir termometreden ısı emici sıcaklığının canlı ölçümleri, cihazınızda neler olduğuna dair size tam bir bilgi verir.

Özellikler 

  • Şarj Bağlatı Noktası Şekli; Type-C
  • Aydınlatma; Programlanabilir RGB
  • Uyumluluk 67- 88 mm genişliğe kadar tüm cihazlar
  • Soğutma; 1 Dakika da soğutmaya başlar. 10. Dakikada 14 kadar soğutma gerçekleştirir
  • Dönüş sayısı ; 6200 rpm
  • Uygulama; Shark Arsenal

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.