DEXIM PC ve Laptop Uyumlu USB Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Ayarlama

USB mikrofon, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmıştır. Dilediğiniz gibi ayarlama yapabileceğiniz ürün, mini masa tripoduna sahiptir.

Her Kanaldan Sohbet

Laptop ve masaüstü bilgisayarlar ile kullanabileceğiniz USB mikrofon; Discord, Msn, Skype, Qq ve diğer tüm uygulamalar üzerinden sohbet gerçekleştirebileceğiniz bir cihazdır.

Hızlı ve Anında İletişim

Sesi anında aktaran USB mikrofon, 50 Hz - 16 Khz frekans tepkisine sahiptir. Bu sayede hızlı yanıt ve ses aktarımına olanak tanır.

Güçlü Performans

Tüm sesli konuşmalarınızı ve toplantılarınızı kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan USB mikrofon, 1,5 V çalışma voltajı ile oldukça güçlüdür.

Kaliteli Materyaller

Sağlam ve kaliteli malzemeler ile tasarlanan USB mikrofon, dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Cord Uzunluğu: 1.8 m 
  • Hassasiyet: -30±3 dB
  • S/N Oranı: ≥36dB
  • Plug Type: USB
  • Empedans: 2200 Ω
  • Frekans Tepkisi: 50 Hz - 16 Khz
  • Çalışma Voltajı: 1,5 V

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.