Zhiyun Smooth X Essential Combo Akıllı Telefon Görüntü Sabitleyecisi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

SMOOTH-X çekimlerinizi farklılaştırın!

Kompakt yapısı ile taşınması rahat ayrıca daha fazla çekim fırsatı yakalamak için yapılmış uzatılabilir kol ve kullanışı "App-ZY Cami" uygulamasıyla herkesi şaşırtın!

Avucunuzdaki Eşsiz Esneklik

Artık yüksek kaliteli ekipman ve hafif seyahat ürünü arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. İki özelliğe bir arada sahip olun
Sadece 246g ağırlığındaki telefon boyutunda katlanabilir gimbal, çantanıza hatta cebinize kolayca sığar ve telefonunuzla şaşırtıcı derecede istikrarlı ve net görüntüler sağlar.

Kullanımı Çok Basit!

Kullanımı çok rahat. SMOOTH-X çekimlerinizi kolay hale gelir. Ayrıca her türlü akıllı telefon ile kolayca eşleşir ve kusursuz çalışır.

Görmek İstediğinizi Görün

Yeni devrimci tasarımı ile 260mm yüksekliğe kadar çekim fırsatı. Ayrıca, benzersiz her türlü durumda telefonunuzun pozisyonunu koruyabilen bir motor. Şimdi neler elde edebileceğinizi görüyor musunuz? Daha fazla arkadaş, daha fazla an, daha fazla eğlence!

Paylaşmak İçin Geliştirildi

Bir TikToker, lnstagrammer veya bir yayıncı olsanız dahi SMOOTH-X Hızlı Paylaşma tuşu ile tek bir anı bile kaçırmayın.

Gelişmiş Takip Sistemi

Nereye giderseniz gidin, SMOOTH-X takip eder. İstediğiniz nesneyi seçin ve gerisini SMOOTH-X gerçekleştirsin, odaktan çıkmaz ve sizi her zaman görüşte tutar.

El İşaretleri İle Kolay Kayıt

Artık fotoğraf ve video çekmek çok kolay, sadece el hareketinizle videoyu çekmeye başlayın.

Şarj Sıkıntısı Yok

Pil ömrü konusunda endişelenmenize gerek yok. Smooth-x, 5,5 saate kadar çalışma süresi sunar ve güç bankası ile bağlantı ile sizi yüz üstü bırakmaz.

Videolarınızı Kolayca Düzenleyin

Artık videolarınızı düzenlemek çok kolay. Yeni SMART Modu, özelleştirilmiş animasyonlar, müzik ve diğer özel efektler ile birlikte gelen çok sayıda yenilik sunar.
Profesyonel düzenleme yazılımı ZY Cami artık telefonunuzda. Kesme, kırpma, müzik ekleme, altyazılar, geçişler... Bütün istediklerin burada.
Ağır Çekim,
Timelapse ile Görkemli çekimlerinizi sadece birkaç saniyeye sıkıştırın, ve etkileyici bir görüntü elde edin,
Panaroma ile 3x3 kesintisiz panorama nefes kesen görüntüleri yakalayın ve Smooth X ile panoromalarınızı
kolayca çekin.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.