Kodak Fotoğraf Kağıdı 230 gr 20x30 cm 50 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kodak Parlak Fotoğraf Kâğıdı

Parlak ve birinci sınıf kaliteye sahip 50 adet kâğıt içeriği ile sizler için önemli olan anıların fotoğraf baskılarını almanızı ve hatırasını saklamanızı mümkün kılar.

Çok Daha Geniş Baskı Yüzeyi

A4 kâğıt boyutunda olan fotoğraf kâğıtları ile büyük ölçekli fotoğraf ve resim baskıları alabilirsiniz. Böylelikle mezuniyet, evlilik gibi önemli tarihlerde çekilen fotoğraflarınızın baskısını gerçekleştirebilirsiniz. 

Verimli ve Kaliteli Doku

230 gram fotoğraf kâğıdı içeriği ile hem ihtiyaçları kapsamlı olarak karşılar hem de dayanıklı fotoğraflar elde etmeyi kolaylaştırır. Üst segment kalitesi ve ağırlığı ile uzun yıllara direnen fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

İdeal Kalınlık ile Deformasyona Dirençli

300 mikron kâğıt kalınlığı sayesinde yırtılma, katlanma gibi durumlara karşı olabildiğince direnç gösterir ve fotoğraflarınızın uzun süre kalitesini korumasını sağlar.

Instant Dry Kâğıt Teknolojisi

Hızlı kuruma özelliğine sahiptir; böylece baskı işlem sonrasında minimum süre içerisinde kurur ve bu sayede fotoğraflarınıza hemen dokunabilir, albüme yerleştirebilirsiniz.

Tüm Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Modelleri ile Uyumlu

Kodak fotoğraf kâğıtları, tüm inkjet (mürekkep püskürtmeli yazıcı) modelleri ile tamamen uyumludur. Yazıcılarınızın kâğıt paneline, fotoğraf kâğıtlarını yerleştirin ve kullanmaya başlayın!

Fotoğraflarınız, Akıllı Cihazlarınızda Kalmasın

Akıllı telefonlar veya dijital kameralar ile çektiğiniz görüntülerin, ömür boyu sizinle kalması için bu fotoğrafların baskılarını almayı tercih edebilirsiniz. Bunun için fotoğraflarınızı, bir bilgisayara  kopyalayın ve oradan yazdırın.

230 gr Ağırlık

230 gramlık ağırlığı ile mürekkeplerin kağıt arkasına geçmesini engeller. Bu sayede fotoğraflarınızın baskı kalitesi olduğundan çok daha iyi görünür.

Genel Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Ürün Tipi: Fotoğraf Kâğıdı
  • Kâğıt Boyutu: 210 x 297 mm (A4 Boyutu)
  • İçerik Adedi: 50
  • Miktar: 230 gr
  • Kâğıt Kalınlığı: 300 Mikron
  • Kâğıt Teknolojisi: Instant Dry (Hızlı Kuruma)
  • Arka Panel Tasarımı: Kodak Photo Paper Logosu
  • Uyumluluk: Tüm Inkjet Yazıcılar 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.