Sony A7 Mark II Body Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sarsıntısız Çekim İçin Beş Eksenli Görüntü Sabitleme

Elde fotoğraf ve video çekimi için tasarlanan Sony A7 fotoğraf makinesi, fotoğraf makinelerinde sıkça rastlanan beş tip titremeyi telafi eder. İfade aralığını belirgin şekilde genişleten Sony A7 II 28-70 mm aynasız fotoğraf makinesi, 4,5 kademeli telafi ile detaylı yakın çekimleri, fark edilebilir detaylara sahip gece sahneleri ve uzak nesnelere zoom yapılmasını mümkün kılar.


Güçlü Performansa Sahip Hızlı Hibrit AF

Model geliştirilmiş Hızlı Hibrit AF sistemi sayesinde güvenli otomatik netleme ve yüksek hızda yanıt kabiliyeti, oldukça hassas tahmin yeteneği ve geniş alan kapsamına imkân tanır. Bir full frame makineye göre sıra dışı hıza sahip AF sistemi bulunduran A7 Mark 2, nesnelerin hareketlerini stabil şekilde izleyebilmeniz için nesne hareketini hassas biçimde tahmin eder.


Güzelliğin Formülü: CMOS Görüntü Sensörü

Sony A7 Mark II Body, Exmor CMOS görüntü sensörüyle köşeden köşeye en güzel görüntülere imza atar. Geniş dinamik aralığı, 24,3 MP çözünürlük, düşük gürültü, zengin ve hassas tonlamalar sunan makineyle anılarınız tam da hafızalarınızda yer aldığı şekilde ölümsüzleşir. Ürün sadece Sony markasının sağlayabildiği yeniliklerle yakaladığınız tüm kareleri, gerçeğe en yakın şekliyle üretir.


BIONZ X ile Hızlı ve Hassas

Sony Alpha A7 Mark II Body, BIONZ X teknolojisine sahiptir. Ekstra yüksek hızlı işleme özelliğiyle öne çıkan BIONZ X, detayları ve dokuları gerçek zamanlı biçimde ve gerçekçi şekilde üretir. Gerçek hâline sadık ve çıplak gözle görüldüğü gibi üretilen görüntülerde gürültü daha az, ton geçişleri daha zengin ayrıtılarsa daha doğal bir görünüm kazanır.Modern, Kompakt ve Dayanıklı Tasarım

Kompakt ve hafif yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürün, dış mekân çekimlerindeki zorlu hava koşullarına dayanıklı materyallerden üretilir. Modelin ön ve üst panel kapakları ve magnezyum alaşımdan imal edilen iç yapısı, güvenirlik ve hafiflik sunar. Sony’nin inovasyon çalışmalarının bir ürünü olan makine sağlam tutuşa sahip olan tasarımıyla ergonomik şekilde taşınabilir.


Eğilebilir LCD Ekran ile Esnek Çekim Seçenekleri

Ürünün arka panelinde aşağıya doğru yaklaşık 41°, yukarı doğru yaklaşık 107° eğilebilen bir LCD ekran yer alır. Kompakt mobiliteye entegre hareketli LCD ekran, çekim opsiyonlarınızı zenginleştirir. Ekranda kullanılan WhiteMagic teknolojisi sayesinde ekran parlaklığı yaklaşık iki kat artar ve en parlak güneş ışığı altında bile net görüntüleme yapılabilir.


Yüksek Çözünürlük ve Kontrast Sunan XGA OLED Tru-Finder

Fotoğraf makinesinin vizörü, stressiz ve sezgisel kullanım için etkileyici görünürlüğün kapısını aralar. Kullanıcının makine ayarlarını etkisini ve son görüntülemenin nasıl olacağını en doğru şekilde izlemesini sağlayan XGA Tru-Finder, gelişmiş üç lensli optik sistem aracılığıyla yüksek kontrast ve zengin tonlama imkânı tanır.


İşlevsel ve Kaliteli

Sony A7 Mark II Body, daha fazla format seçeneği, yüksek hassasiyet, geliştirilmiş kol ve deklanşör düğmesi, düğme özelleştirme, kablosuz kontrol gibi işlevsel özelliklerle işlevsel kullanıcı deneyimini destekler. Makinenin üretiminin her aşamasında yüksek mühendislik ve kaliteli materyallerden faydalanılır.

Teknik Özellikler

  • Sensör tipi: 35 mm full frame CMOS
  • Efektif piksel sayısı: 24,3 MP
  • Objektif uyumluluğu: Sony E mount lens
  • Hassasiyet: ISO 50 – 25600
  • Monitör: 3,0 inç TFT LCD
  • Pil ömrü: 350 çekime kadar (fotoğraf için)
  • Boyutlar: 95,7 x 126,9 x 59,7 (Y x D x G) mm
  • Ağırlık: 556 g (pil hariç)
  • Kablosuz bağlantı: Var
  • Desteklenen RWA format sayısı: 14

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.