Free Sub 3mm Thyphoon Shorty Kısa Scuba Tüplü Dalış ve Sörf Elbisesi XS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

CEMAL ERDOĞAN-151143

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Free Sub 3mm Thyphoon Shorty Kısa Scuba Tüplü Dalış ve Sörf Elbisesi

Geniş bir kullanım alanına sahip olan Free-Sub Thypoon Dalış Elbisesini, 23C - 24C ve üstü su sıcaklıklarında Tüplü Dalış, Sörf (Surf), Rafting, Yelken, Wind Sörf, Kite Sörf gibi hobilerinizi gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. Free-Sub Thypoon Shorty dalış elbisesi, Pratik, kolay giyilmesi, çok parçalı olması, esnek yapısı ve sağlamlığı ile tercih çok satılan modelimizdir.

Ürün Durumu

Vücut hatlarını optimum seviyede saracak şekilde, Antropometri tekniği gözetilerek çok parçalı olarak imal edilmiştir. Çok Parçalı özel dizaynı sayesinde, hareket kısıtlaması minimuma indirilmiştir. 3mm kalınlığında, Yüksek Kaliteli %100 Cr Neopren malzemeden 2 defa yapıştırılarak Free-Sub markasına özel dikim tekniği ile dikilerek imal edilmiştir. Omuzlarda aşınmayı önleyen suprateks takviyeli neopren kullanılmıştır. Sırttan Yüksek liteli YKK Fermuarlıdır. Tek elinizle kolayca fermuarı açıp kapayabilirsiniz. Kullanım rahatlığını en yüksek seviyede tutmak için, ön yakasında da yüksek kaliteli YKK Fermuar vardır. Standart olarak XS – S – M – L – XL – XXL – 3XL olmak üzere 7 beden ölçüsünde bulunmaktadır. 3XL beden satış fiyatı standart satış fiyatından %20 daha yüksektir. Free-Sub markamıza ait neopren dalış elbiselerimize, süre sınırı olmaksızın bakım ve tamir servisi vermekteyiz . Kullanıcı hatası ile oluşabilecek arızalar örneğin tırnak takılması, küçük yırtıklar gibi (Kalıp büyüklüğünde parça değişimi gerektiren durumlar hariç) Free-Sub ürün destek garantisi altındadır.

Teknik Özellikler

Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
FREE SUB 3MM THYPHOON SHORTY KISA SCUBA TÜPLÜ DALIŞ VE SÖRF ELBİSESİ XS
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
FREE-SUB
Henüz yorum yok