Nui Yoga Mat Taşıma Askısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Nui Yoga

Nui Yoga ürettiği yenilikçi yoga malzemeleri ile yoga yapmayı daha verimli ve keyifli hale getirir. Yoga yapan ve yogaya yeni başlamak isteyen insanların yolculuklarında yer alır.

Nui Mat Taşıma Askısı

Nui Yoga Mat Taşıma Askısı, ağır ya da hafif olan matlarınızı dilediğiniz yere kolay bir şekilde taşımanızı sağlar. Matınızı taşıma konusunda size destek olacak taşıma askısı ile ister evde ister doğada yoga pratiklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sabitlenen Metal Kanca

Nui Yoga Mat Taşıma Askısı, sahip olduğu sabitlenen metal kancaları sayesinde yoga pozlarında yoga kemeri olarak kullanmanıza imkan tanır.

Uyumlu ve Pamuklu Tasarım

Farklı renk seçenekleri bulunan Nui Yoga Matı Taşıma Askısı, farklı renklerde olan her türlü yoga matı ile kullanıma uygundur. Tamamen pamuklu malzemeden üretilen bu yoga askısı yoga pozlarında size destek olur.

 

Teknik Özellikler

Uzunluk: 2 m
Genişlik: 4 cm
Sabitlenen Metal Kanca
Pamuklu Kumaş 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.