Sepet 0

Reflex Kedi Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (4849 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Patili Dostların İhtiyaçlarına Özel Reflex Kedi Kumları ve Mamalar

Reflex kedi maması ürünleri, patili ev dostlarınızın ihtiyaç duyduğu besin değerlerini ve vitaminleri karşılayan yemeklerdir. Tavuk ve somon gibi, kedilerin özellikle ilgi duyduğu besinlerin yer aldığı mamalar, evdeki dostlarınızın öncelikli taleplerinden biri hâline gelir. Reflex marka mama ürünleri, ev kedilerinin en sevdiği yemekleri sağlıklı, takviyeli ve besin değeri yüksek bir şekilde sunmayı başarır. Kedilerin günlük besin ihtiyacını tam olarak karşılayan söz konusu mamalar, onların gelişimlerine destek verirken, sağlıklı kalmalarına da yardımcı olur. Reflex kedi kumu ve maması çeşitlerini Turkcell Pasaj’da geniş ürün çeşitliliği içinde bulabilirsiniz.

Sağlıklı Büyüme, Mutlu Yaşam: Reflex Kedi Mamaları ile Komple Beslenme

Reflex yavru kedi maması ürünleri bu noktada gereksiniminizi karşılar. Yavru kedilerin doğru gelişimi için gerekli olan tüm besin değerlerinin bulunduğu Reflex kedi maması ürünleri, hayvan beslenme uzmanlarının onayından geçer. Kedi ve köpek beslenme uzmanlarından fikir alınarak üretilen besinler, dengeli ve eksiksiz bir günlük beslenmenin zeminini hazırlar.

Tavuk proteini içeren ürünler ise sağlığın yanı sıra yoğun lezzet bahşeder. Bu mamalar kediler tarafından çok sevilir ve onların vücutlarına zindelik katar. Söz konusu Reflex kedi maması ürünlerinde Omega 3 ve 6 dengesi de gözetilirken, keten tohumu gibi sağlıklı bir besin kaynağı da kullanılır. Ek olarak yucca bitkisi ile koku düzeyi dengelenir ve amonyak kontrolü tesis edilir. Bu sayede besin emilimi son derece kolay hâle getirilir. Beta-glukan bileşenlerinin yanı sıra omega 3 ve 6 desteğiyle kedinizin bağışıklığı desteklenmiş olunur. Patojen bağlayıcı olarak bilinen mannan oligosakkarit zengin bir katkı maddesi olarak bu mamalarda bulunur. Protein, probiyotik ve amino asitler bakımından zengin olan peynir altı suyunun da bulunduğu bu mamalar, kedilerin kas ve doku gelişimini destekler. Aynı zamanda sindirim sistemlerinin doğru işleyişine de katkıda bulunur.

Yavru Kedilere Özel Reflex Kedi Mamaları ile Gelişimi Destekleyin

Yavru kedilerin sağlıklı büyüme sürecini desteklemek adına Reflex kedi mamaları harika bir tercih sunar. Özel olarak formüle edilmiş bu kedi mamaları, yavru kedilerin sofistike beslenme ihtiyaçlarını günlük ve eksiksiz olarak karşılamak üzere üretilir. Yavru kediler için Reflex 2 kg kedi maması bir süre yeterli gelebilir.Biraz daha uzun bir süreyi karşılamak adına Reflex 3 kg kedi maması da tercihlerinizden olabilir. Reflex 10 kg kedi maması ise daha uzun vadeli düşünen kullanıcılar için uygundur.

Reflex 3 kg yavru kedi maması ürünleri ise özel olarak protein açısından zengin bir formüle sahiptir. Patojen bağlayıcı nitelikte mannan oligosakkarit ve bağışıklığı destekleyici işlev gören beta-glukanlar içeren yavru kedi mamaları öncelikli tercihiniz olur. Yaşamın henüz ilk evrelerinde olan kedinizin sağlıklı büyümesine ve gelişimine destek olan mamalar, güçlü dokular ve parlak tüyler için özel olarak hazırlanır. Söz konusu yavru kedi mamaları, sinir hücrelerinin yanı sıra kasların da oluşumunu ve gelişimini destekleyen zengin içeriğiyle kalite farkını ortaya koyar. Sağlığa faydalı olan bu özel besinleri dilerseniz depolayabilirsiniz. Reflex 15 kg kedi maması tercihinde bulunarak gerek yavru gerek yetişkin evcil dostunuz için uzun süreli besin stoğu yapabilirsiniz.

Reflex Kedi Ödül ve Yaş Mamaları ile Patili Dostlarınızı Şımartın

Reflex kedi ödül ve yaş mamaları, patili dostlarınızı şımartmak ve sağlıklı bir beslenme sunmak için son derece uygun bir tercihtir. Lezzet dolu ve kolaylıkla sindirilebilir küçük parçalardan oluşan kedi mamaları, evcil dostunuzu eksiksiz olarak besleyen ürünlerdir. Kedi ödülleri ve yaş mamalar ise patili dostlarınıza özel bir yemek ziyafeti vermenizi sağlayan üst düzey besinlerdir. Kedi ödülü, genellikle küçük boyutlarda ve özel formülasyonlarda üretilir. Bu özel besinler, evcil hayvanınızın eğitimi sırasında ya da sadece onu sevdiğinizi gösterme maksadıyla verebileceğiniz lezzetli atıştırmalıklardır. Reflex kedi maması ürünlerinin yanı sıra yaş mamalardan da temin edebilirsiniz.

Yaş mamaların ise sıvı içeriği ve taze besin kalitesi daha yüksek olabilir. Reflex yaş kedi maması ürünlerinin paketini evcil dostunuzu ödüllendirmek için açabilirsiniz. Reflex kedi ödül maması içeriklerini evcil arkadaşınızın doğum gününü kutlarken de hazırlayabilirsiniz.

Kokuları Anında Hapsedin: Reflex Kedi Kumları ile Ferah Kedi Tuvaleti

Reflex kedi kumu ürünleri, kedinizin tuvalet deneyimini ferah ve hijyenik bir hâle getirmek için ideal bir seçenektir. Reflex aktif karbonlu kedi kumu ürünü ise özel formüle sahiptir ve kokuları anında hapsederek evinizdeki ferah ortamı korur. Kumun içinde bulunan karbon partikülleri, idrar ve dışkı kokularını absorbe ederek koku kontrolünü tesis eder. Reflex kedi kumu ve maması çeşitleri, işe yarayan içerikleriyle kullanıcıları tatmin etmeyi başarır.

Reflex Kedi Kumları ve Mamalarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yakın dostunuzun karnının doymasını ve günlük besin değerlerini eksiksiz olarak almasını amaçlayan kedi mamaları, dikkatle seçilmesi gereken ürünlerdir. Sağlık ve beslenme değerleri açısından özen gösterilmesi gereken Reflex kedi maması ürünlerinde bir seçim yaparken şu hususları dikkate alabilirsiniz:

  • Yaş, Cins ve Sağlık Durumu: Kedinizin yaşına, tıbbi geçmişine, cinsine ve sağlık durumuna uygun mama seçimi yapmanız elzemdir. Yavru kediler için ise gelişim ile birlikte bağışıklık sistemini destekleyen mineral ve takviyeler içeren Reflex kedi maması ürünleri önceliklendirilebilir. Yetişkin ve yaşlı kedilerin beslenme ihtiyaçları farklılık gösterir. Kısırlaştırılmış kediler içinse özel mamalar tercih edilebilir. Bu noktada Reflex kısırlaştırılmış kedi maması, ovariohisterektomi operasyonuyla üreme faaliyeti durdurulmuş evcil dostunuz için en uygun seçenektir.
  • Besleyici İçerik: Mamadaki içerikleri incelemeniz kedinizin sağlığı ve gelişimi için mühimdir. Reflex kedi maması ürünleri bu noktada zenginleştirilmiş ve özel formüle sahip içerikleriyle öne çıkar. Besleyici Reflex kedi maması çeşitleri protein, sağlıklı yağ, mineral, vitamin ve et kaynağı açısından sonn derece zengindir.
  • Tat: Farklı lezzetler arasından kedinizin en çok beğendiği veya sevebileceği çeşidi tercih edebilirsiniz. Reflex somonlu kedi maması, balık ve diğer deniz canlılarını yemeyi seven evcil hayvanların damak tadına hitap eder. Reflex tavuklu kedi maması ise bu sevimli canlıların çokça beğendiği ürünlerin başında gelir. Sonuç olarak kedinizin verdiği beğeni sinyallerine ve besleyici içeriğe göre bir mama tercihinde bulunmanız mümkündür.

Reflex kedi kumu çeşitlerinde ise dikkat etmeniz gereken başlıca hususları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kapasite: Reflex 6 lt kedi kumu birkaç hafta boyunca patili dostunuzun tuvalet ihtiyacını karşılar. Daha uzun süren bir kullanım talebi içindeyseniz Reflex 10 lt kedi kumu ürünlerini bu noktada tercih edebilirsiniz.
  • Alerji ve Hassasiyet: Kedinizin alerjisi ya da belirli maddelere karşı hassasiyeti bulunuyorsa kumun içeriğini titizlikle kontrol etmeniz gerekir. Toz, kimyasal içerik ve ağır kokular kedinizi rahatsız edebilir. Reflex kedi kumları koku kontrolünün mümkün olduğu, konforlu ürünlerdir. Koku emici özelliklere sahip olan ve zararlı parfüm içermeyen Reflex kedi kumunu bu noktada gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
  • Yaş ve Tuvalet Alışkanlığı: Kedinizin yavru olup olmaması ve henüz bir tuvalet eğitimi alıp almaması, kum seçimi yaparken son derece önem taşır. Yavru ve tuvalet eğitiminden geçmemiş kediler için özel kumlardan temin etmeniz gerekebilir.

Patili Dostların Sağlığını Destekleyen Reflex Kedi Kumları ve Mamaları Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj, patili dostlarınızın sağlığını ön planda tutan Reflex markasının kaliteli kedi kumları ve mamalarını sizinle buluşturur. Reflex, kedi kumlarından mamalara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunarak evcil dostlarınızın ihtiyaçlarına özel olarak üretilen çözümler sunar. Reflex kedi kumu ve maması fiyatlarını Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz.

Daha Fazla

​​