Bosch PMF 350 CES Çok Fonksiyonlu El Aleti 350W

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Çok Fonksiyonlu El Aleti

Bosch PMF 350 CES el aleti, Bosch Starlock aksesuarlarıyla çok yönlü bir yardımcıdır. El aleti ile dilatasyon derzini kesebilir, kapı çerçevesini kısaltabilir, pencere çerçevesini zımparalayabilir, boruları hizalayabilir, fayansları onarabilir ve kalan halıfleksi kaldırabilirsiniz.

Güçlü Motor Desteği ile Zahmetsiz Kullanım

Çok yönlü ve güçlü salınımlı çok işlevli alet PMF 350 CES, çeşitli kendin yap işlerinin üstesinden gelmek için en iyi seçimdir. 350W motor, zorlu işler için gereken gücü sağlar. Bu sayede az efor ile birçok işi tek bir alet ile tamamlayabilirsiniz.

AutoClic Ataşman Değişimi

Bosch PMF, ataşmanları 3 saniye içinde kolayca değiştirmenize olanak tanıyan bir AutoClic takım bağlama sistemine sahiptir. Bu sayede çalışma esnasında uç değiştirerek çalışmaya ara vermeden devam edebilirsiniz.

Hız Ayarı ve Aydınlatma Avantajı

Öğütücü ile yaptığınız işleme göre önceden seçebileceğiniz hız ayarları bulunur. Bununla birlikte 180 derece aydınlatma sağlayan ışık şeridi ile çalıştığınız alanı tamamen görebilirsiniz.

Yüksek Kesim Doğruluğu

Testere bıçağının yuvarlatılmış kenarları ve dört kademeli derinlik emniyeti sayesinde doğru kesim yapmak oldukça kolaydır. Maksimum seviyede doğruluk sunan el aleti kesme, taşlama ve tesviye için uygundur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH PMF 350 CES ÇOK FONKSİYONLU EL ALETİ 350W
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok